Новини

27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше
27 січня 2022, 16:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
27 січня 2022, 14:59

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
27 січня 2022, 14:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" щодо визначення критичних сховищ газу та критичних магістральних трубопроводів транспортування газу"

докладніше
27 січня 2022, 14:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України"

докладніше
27 січня 2022, 14:10

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав ратифікацію Угод з ЄІБ про кредити на ремонт доріг та модернізацію міського транспорту

докладніше
27 січня 2022, 14:04

Прийнято Закон "Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України"

докладніше
27 січня 2022, 13:49

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву"

докладніше
27 січня 2022, 13:30

Руслан Стефанчук: Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів

докладніше
27 січня 2022, 13:07

Прийнято Постанову "Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання"

докладніше
27 січня 2022, 12:50

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

докладніше
27 січня 2022, 11:38

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 квітня 2021, 18:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив друге позачергове пленарне засідання.

Головуючий повідомив, що позачергове засідання проводиться у зв'язку з вимогою 153 народних депутатів.

Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Соломія Бобрицька.

Головуючий поінформував про питання, які пропонується розглянути на позачерговому засіданні.

До порядку денного включено проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами №5304.

Законопроект 271 голосом за» прийнято за основу.

Народні депутати розглянули у першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо активізації діяльності наукових парків №4236.

Законопроект доповів Перший заступник Міністра освіти і науки Микола Кизим.

Голова підкомітету Комітету з питань освіти, науки та інновацій Валерій Колюх доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

Народні депутати під час обговорення підтримали прийняття законопроекту.

За результатами голосування законопроект прийнято за основу 330 голосами «за».

До порядку денного включено проект Закону про фінансові послуги та фінансові компанії №5065.

Законопроект доповів народний депутат Данило Гетманцев.

Законопроект покликаний створити можливості для розвитку фінансових установ у різних сегментах, стати підґрунтям для приведення вимог щодо їх діяльності, регулювання та нагляду за ними до міжнародних практик, що дозволить забезпечити функціонування ефективного ринку фінансових послуг, як невід’ємної частини економіки України, надасть можливість для зростання особам, які надають фінансові послуги та забезпечити при цьому достатній рівень захищеності їх клієнтів.

Законопроектом передбачається якісне та концептуальне оновлення редакції Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" з метою закріплення нових підходів до регулювання відповідних ринків фінансових послуг та діяльності відповідних фінансових установ.

Голова підкомітету Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Елла Рєпіна доповіла рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

Законопроект 247 голосами прийнято за основу.

До порядку денного включено проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, №5104.

Законопроект доповів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Законопроектом пропонується визначити механізм надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам для страхування сільськогосподарської продукції. Проектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу, якими, зокрема, збільшити ставку податку на дохід за договорами податку страхування сільськогосподарської продукції на 0,5 відсоткових пункти (до 3,5 відсотка) з метою у подальшому спрямування цих коштів на підтримку страхування сільськогосподарської продукції.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що метою законопроекту є визначення механізму надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам для страхування сільськогосподарської продукції.

Співдоповідач повідомив, що Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Парламенту прийняти цей законопроект за основу.

286 голосами законопроект прийнято за основу.

Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Іван Крулько. Заява стосувалася розгляду законопроекту про основні засади молодіжної політики.

Народний депутат закликав підтримати законопроект, на який молодь чекає вже понад 20 років.

Верховна Рада 321 голосом «за» прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про основні засади молодіжної політики №3718.

Народні депутати 325 голосами направили на доопрацювання Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення затриманому, підозрюваному, обвинуваченому, засудженому права на отримання правової допомоги з пропозиціями Президента України №2063.

Верховна Рада 261 голосом «за» прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи №3985.

У другому читанні та в цілому народні депутати 277 голосами «за» прийняли проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони №3935.

До порядку включено проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо запровадження інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування №5246.

Законопроект доповів Міністр юстиції Денис Малюська.

Заступник голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Максим Павлюк доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу та в цілому.

272 голосами «за» законопроект прийнято за основу зі скороченням наполовину строків подання пропозицій до другого читання.

До порядку денного включено і прийнято за основу та в цілому 291 голосом проект Закону про внесення змін до розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку" №5175.

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, №4212, у першому читанні доповіла народний депутат Елла Рєпіна.

Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

284 голосами «за» законопроект прийнято за основу.

До порядку денного включено проект Закону про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель №5202.

Законопроект доповів народний депутат Артем Чорноморов.

Співдоповідач Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

Під час обговорення народні депутати висловили зауваження до законопроекту і 279 голосами за результатами голосування направили законопроект на доопрацювання.

Народні депутати розглянули правки до підготовленого до другого читання Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування №2164.

На голосування були поставлені три правки Комітету на підтвердження.

Народні депутати підтримали їх.

Верховна Рада 258 голосами прийняла законопроект у другому читанні та в цілому.

Головуючий закрив позачергове засідання.