Новини

07 грудня 2021, 19:09

Руслан Стефанчук підписав закон «Про службу військового капеланства»

докладніше
07 грудня 2021, 19:00

Руслан Стефанчук: Спільно з Литвою ми пліч-о-пліч працюємо над тим, щоб наш регіон був регіоном стабільності й безпеки

докладніше
07 грудня 2021, 16:18

Руслан Стефанчук: Парламент і надалі активно працюватиме для забезпечення балансу інтересів громадянина, громад і держави

докладніше
07 грудня 2021, 16:02

У Верховній Раді України відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування (відео)

докладніше
07 грудня 2021, 15:36

Олександр Корнієнко привітав представників місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:25

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:04

Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 грудня

докладніше
07 грудня 2021, 08:01

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем місцевого самоврядування!

докладніше
06 грудня 2021, 19:48

Олександр Корнієнко: Оборона, молодь, цифровізація – ключові пріоритети нашої держави

докладніше
06 грудня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук: Безпекова ситуація в регіоні вимагає підвищеної уваги та скоординованих дій парламентів України та Литви

докладніше
06 грудня 2021, 15:22

За результатами ХІ сесії Міжпарламентської асамблеї України, Литви та Польщі підписано підсумковий документ

докладніше
06 грудня 2021, 15:14

Комітет з питань молоді і спорту розглянув стан виконання Постанови Верховної Ради України «Про проголошення Дня шахів в Україні»

докладніше
06 грудня 2021, 13:31

Олександр Корнієнко: Робитимемо все, аби захисники України мали достойні зарплати

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
30 березня 2021, 17:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

Для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 312 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання.

Головуючий зазначив, що позачергове засідання проводиться у зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Із заявами від двох фракцій виступили народні депутати Петро Порошенко і Сергій Шахов.

Головуючий оголосив до розгляду підготовлений до другого читання проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку №3553.

Народні депутати розглядають правки, на яких наполягають їх автори.

Пояснення до правок надавала Заступник голови Комітету Мар'яна Безугла.

Верховна Рада 256 голосами прийняла законопроект №3553 у другому читанні і в цілому.

Головуючий повідомив про пропозицію представників депутатських фракцій і груп щодо невідкладного розгляду законопроекту про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 №5300.

303 голосами народні депутати підтримали пропозицію.

Законопроект №5300 і альтернативний проект №5300-1 було включено до порядку денного.

Законопроект доповіла Заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко.

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова доповіла рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект №5300 за основу та в цілому з урахуванням пропозицій Комітету, а проект №5300-1 відхилити.

Народні депутати взяли участь в обговоренні проекту і підтримали його прийняття.

307 голосами законопроект прийнято за основу та 312 голосами в цілому з урахуванням пропозицій Комітету.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" №5064 доповів народний депутат Андрій Мотовиловець.

Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук доповідаючи від Комітету, зазначила, що підтримуючи ідею законопроекту, спрямовану на забезпечення реалізації права сімей з дітьми на отримання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", члени Комітету запропонували визначити вартість зазначено одноразової натуральної допомоги з урахуванням прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, встановленого законом на дату оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель.

Євгенія Кравчук повідомила, що Комітет рекомендує Верховній Раді законопроект №5064 прийняти за основу та в цілому з урахуванням пропозицій Комітету.

Народні депутати під час обговорення підтримали законопроект.

За результатами голосування законопроект №5064 307 голосами прийнято за основу і в цілому.

До порядку денного включено проект Закону про внесення змін до додатків № 3 та № 4 Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України №5197 і альтернативні проекти №5197-1 та №5197-2.

Головуючий надав слово народному депутату Артему Чорноморову, який доповів законопроект №5197. Він закликав народних депутатів підтримати саме цей законопроект, розроблений членами профільного комітету.

Альтернативний проект №5197-1 доповів народний депутат Павло Халімон.

Альтернативний проект №5197-2 доповіла народний депутат Роксолана Підласа.

Голова підкомітету Комітету з питань бюджету Леся Забуранна доповіла рішення Комітету, який рекомендує прийняти законопроект №5197-2 за основу і в цілому.

Верховна Рада 266 голосами прийняла законопроект за основу зі скороченням наполовину строку подачі пропозиції до другого читання.

Проект Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації №4020 доповіла заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.

Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха зазначив, що зараз є можливість повернути стратегію до переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Співдоповідач повідомив, що Комітет рекомендує прийняти за основу законопроект №4020.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету №5153 доповів Представник Президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук.

Альтернативний проект №5153-1 доповів народний депутат Кирилл Нестеренко.

Альтернативні проекти за №5153-2 доповіли народний депутат Андрій Ніколаєнко і №5153-3 - народний депутат Ярослав Железняк.

Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев доповів рішення Комітету, який рекомендує прийняти за основу законопроект №5153.

Народні депутати 245 голосами підтримали прийняття законопроекту №5153.

Верховна Рада 246 голосами прийняла за основу проект Закону про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про валюту і валютні операції" у зв'язку із внесенням змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету №5155.

За основу 252 голосами «за» прийнято проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку із внесенням змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету №5156.

Народні депутати розглянули правки до підготовленого до другого читання проекту Закону про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо приватизації об'єктів великої приватизації №4543.

За результатами голосування правки, на яких наполягали автори, не були підтримані.

Верховна Рада 257 голосами прийняла законопроект №4543 у другому читанні і в цілому.

Народні депутати прийняли у другому читанні і в цілому 300 голосами проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки №4157.

286 голосами у другому читанні і в цілому прийнято проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перешкоджання у проведенні перевірок з питань техногенної та пожежної безпеки №3931.

Верховна Рада  302 голосами прийняла у другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" №4355.

Народні депутати розглянули правки до проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо присудження наукових ступенів №4667-1.

За результатами голосування законопроект №4667-1 прийнято у другому читанні і в цілому 299 голосами «за».

Головуючий оголосив перерву на 30 хвилин відповідно до заяви двох фракцій.

Головуючий закрив позачергове засідання.