Новини

05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше
04 червня 2020, 14:09

Прийнято Закон "Про Митний тариф України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
08 жовтня 2003, 16:58

У середу, 8 жовтня, у Братиславі (Словацька Республіка) відбулись переговори Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Президентом Словацької Республіки Рудольфом Шустером

Як повідомив журналістам по закінченні переговорів Прес-секретар Голови Верховної Ради Ігор Сторожук, сторони обговорили питання стосовно важливості подальшого розвитку економічної співпраці між обома країнами.

"Політичний діалог на найвищому державному рівні між Україною і Словацькою Республікою треба доповнити активним діалогом між парламентами, визначити конкретні напрями міжпарламентської співпраці, які б відповідали рівню українсько-словацьких відносин, який створений Президентами наших країн", - заявив В.Литвин.

Як зазначив Р. Шустер, входження Словаччини до Європейського Союзу і необхідність введення візового режиму з Україною не повинні створювати перешкод для взаємовигідної співпраці, контактів між державами і людьми.
Президент Словаччини висловив переконання, що Вишеградська четвірка (Угорщина, Чехія, Польща, Словаччина) матиме спільну позицію щодо розв"язання цієї проблеми на двосторонньому рівні.

Під час зустрічі також обговорювались питання розвитку прикордонної співпраці. В.Литвин і Р.Шустер поінформували один одного про внутрішньополітичну ситуацію в Україні і Словаччині.

Голова Верховної Ради України В.Литвин висловив пропозицію щодо організації зустрічі керівників парламентів слов"янських країн з метою узгодження позицій у пошуках відповідей на виклики глобалізованого світу. В.Литвин у середу також взяв участь в урочистій церемонії відкриття пам"ятної дошки Г.Сковороді.