Новини

04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидататми до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше
04 червня 2020, 14:09

Прийнято Закон "Про Митний тариф України"

докладніше
04 червня 2020, 13:56

Прийнято Постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належного соціального захисту дітей – вихованців інтернатних закладів, у тому числі дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа"

докладніше
04 червня 2020, 13:28

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 березня 2020, 17:58

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Для України є дуже важливою підтримка на міжнародному рівні кожної європейської країни», - Олена Кондратюк

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк провела зустріч із делегацією Комітету з питань оборони Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки  на чолі з Головою Комітету Яною Черноховою.

Під час зустрічі сторони відзначили важливість співпраці в усіх міжнародних структурах, зокрема ПАРЄ, ОБСЄ та НАТО, у міжпарламентській і оборонній сфері, та, зокрема, у сфері безпеки.

О.Кондратюк подякувала Яні Черноховій за рішення чеського уряду прийняти на лікування поранених українських військових у чеських лікарнях. Вона висловила сподівання, що відповідна угода між оборонними відомствами двох країн буде підписана найближчим часом. Віце-спікерка підкреслила, що новий український уряд продовжуватиме активний розвиток двосторонніх відносин з Чеською Республікою.

На переконання Заступниці Голови Парламенту, завдяки скоординованим зусиллям всієї міжнародної спільноти, включаючи Чеську Республіку, вдасться уникнути подальшого загострення на Сході України та подолати наслідки військової агресії Росії проти України і всієї міжнародної системи безпеки. «Ми цінуємо жорсткі санкції, введені ЄС проти Росії. Сувора заборона на військово-технічне співробітництво з Кремлем усіх країн-членів ЄС повинна залишатися невід’ємною частиною санкцій», - підкреслила віцеспікерка. У цьому контексті вона акцентувала увагу на заяві Президента Чеської Республіки Мілоша Земана в інтерв’ю словацькій газеті «Правда» щодо скасування санкцій проти Російської Федерації.

Олена Кондратюк зазначила, що питання щодо зняття російських санкцій іншими державами є принциповим для України, адже щодня Україна захищає не лише себе, а й стоїть на сторожі європейських цінностей. «Для нас підтримка на міжнародному рівні кожної європейської країни є дуже важливою», - підкреслила політикиня. Вона також зауважила, що такі заяви системного характеру є недружніми до України та шкодять розвиткові співробітництва між державами.

О.Кондратюк також наголосила на важливості контактів на рівні парламентських комітетів. «Переконана, що у цій сфері обидві сторони мають значне поле для співпраці і обміну досвідом», - підкреслила вона.

Заступниця Голови Верховної Ради окремо зупинилася на проблемі епідемії коронавірусу і наголосила необхідності взаємодії Чехії та України у зв’язку із зазначеною проблемою. «Важливо здійснювати обмін інформацією та консолідувати зусилля фахівців у сфері охорони здоров’я для протидії активному поширенню небезпечного вірусу COVID-19», - підкреслила Олена Кондратюк.