Новини

24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
24 січня 2020, 10:10

Комітет з питань аграрної та земельної політики за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання розглянув 70 питань

докладніше
23 січня 2020, 17:43

Розвиток освіти має бути одним із пріоритетів для влади, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 17:13

Про початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
23 січня 2020, 15:02

Засідання круглого столу на тему: «Національний природний парк «Голосіївський»: реалії сьогодення та перспективи розвитку» проведено у Верховній Раді

докладніше
23 січня 2020, 14:24

В Україні має бути більше національних виробників, здатних залучати інвестиції, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 12:03

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 10:52

Комітет національної безпеки, оборони та розвідки протягом другої сесії розглянув 124 питання

докладніше
23 січня 2020, 09:10

У четвер, 23 січня Голова Верховної Ради України Д.Разумков перебуває з робочою поїздкою у Одеській області

докладніше
22 січня 2020, 18:19

Розвиток суднобудування потребує потужної законодавчої та економічної бази, - Дмитро Разумков

докладніше
22 січня 2020, 18:05

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
10 грудня 2019, 15:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Питання жінок, миру та безпеки мають стати однією з тем парламентської Асамблеї НАТО в Україні, - Олена Кондратюк під час зустрічі зі спецпредставницею НАТО Клер Хатчінсон

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк провела робочу зустріч зі спеціальною представницею Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчінсон.

 

Олена Кондратюк подякувала пані Хатчінсон за участь в третьому Українському жіночому конгресі та відзначила вагому роль українських жінок у зміцненні обороноздатності України, захисті суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

 

Вона також висловила зацікавленість України в імплементації досвіду країн НАТО у питаннях безпеки та оборони, а також стандартів забезпечення ґендерної рівності.

 

«Для України, яка вже 5 рік воює та прагне сповідувати стандарти НАТО, дуже важливо отримати від вас найясніші рекомендації», - наголосила Олена Кондратюк.

 

У свою чергу, Клер Хатчінсон відзначила значний прогрес України в сфері забезпечення гендерної рівності.

 

«Мені надзвичайно приємно бути тут і бачити той прогрес, який зробила Україна. За останні роки ви дійсно зробили дуже багато. Зі своєї сторони НАТО буде продовжувати допомагати в просуванні питання жінок в секторі безпеки та гендерної рівності», - підкреслила вона.

 

За словами спецпредставниці Генсека НАТО, Україна відносно кількості жінок у цивільних та військових професіях вже є вищою за середній рівень багатьох інших країн. Тому зараз дуже важливо зосередитися не на кількості, а на якості, імплементації гендерної складової в конкретних реформах та державних політиках.

 

Зі своєї сторони, заступниця Голови Верховної Ради України нагадала, що Український Парламент проголосував постанову про проведення у Києві, навесні 2020 року, сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору.

 

"Ми вже починаємо готуватись до цього заходу та хотіли б запропонувати провести спеціальну Конференцію: «Жінки, мир та безпека» в межах Асамблеї НАТО в Києві», - зауважила Олена Кондратюк. Зі свого боку пані Хатчінсон підтримала таку ідею.