Новини

06 червня 2020, 14:02

Привітання Керівника Апарату Верховної Ради України Вячеслава Штучного з Днем журналіста

докладніше
06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 грудня 2019, 15:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Питання жінок, миру та безпеки мають стати однією з тем парламентської Асамблеї НАТО в Україні, - Олена Кондратюк під час зустрічі зі спецпредставницею НАТО Клер Хатчінсон

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк провела робочу зустріч зі спеціальною представницею Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчінсон.

 

Олена Кондратюк подякувала пані Хатчінсон за участь в третьому Українському жіночому конгресі та відзначила вагому роль українських жінок у зміцненні обороноздатності України, захисті суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

 

Вона також висловила зацікавленість України в імплементації досвіду країн НАТО у питаннях безпеки та оборони, а також стандартів забезпечення ґендерної рівності.

 

«Для України, яка вже 5 рік воює та прагне сповідувати стандарти НАТО, дуже важливо отримати від вас найясніші рекомендації», - наголосила Олена Кондратюк.

 

У свою чергу, Клер Хатчінсон відзначила значний прогрес України в сфері забезпечення гендерної рівності.

 

«Мені надзвичайно приємно бути тут і бачити той прогрес, який зробила Україна. За останні роки ви дійсно зробили дуже багато. Зі своєї сторони НАТО буде продовжувати допомагати в просуванні питання жінок в секторі безпеки та гендерної рівності», - підкреслила вона.

 

За словами спецпредставниці Генсека НАТО, Україна відносно кількості жінок у цивільних та військових професіях вже є вищою за середній рівень багатьох інших країн. Тому зараз дуже важливо зосередитися не на кількості, а на якості, імплементації гендерної складової в конкретних реформах та державних політиках.

 

Зі своєї сторони, заступниця Голови Верховної Ради України нагадала, що Український Парламент проголосував постанову про проведення у Києві, навесні 2020 року, сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору.

 

"Ми вже починаємо готуватись до цього заходу та хотіли б запропонувати провести спеціальну Конференцію: «Жінки, мир та безпека» в межах Асамблеї НАТО в Києві», - зауважила Олена Кондратюк. Зі свого боку пані Хатчінсон підтримала таку ідею.