Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2019, 12:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Генеральні секретарі парламентів країн Східного партнерства взяли участь у Дні Європи у Львові


22-24 травня проходить Третя робоча зустріч Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства у Львові. З нагоди Дня Європи 22 травня відбулося урочисте підняття прапорів України та Європейського Союзу біля Львівської обласної ради.

Оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного виконав гімни України та Європейського Союзу, а також попурі популярних українських пісень.

Після урочистостей розпочалося засідання Третьої робочої групи Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства, на яких обговорюють питання співпраці та поглиблення зв`язків з Європейським Союзом.

Регіональна мережа Генеральних секретарів була заснована в рамках Тбіліського меморандуму для посилення ролі парламентів між партнерами східного партнерства, для обміну думок і дискусій, щоб розвивати сильні політичні партії та надавати найкращі послуги і розвивати потенціал парламентів. Кожна країна має свій досвіт, власні напрацювання,  якими ділиться з партнерами.

«Дуже радий вітати на Львівщині добрих друзів та партнерів України, народних депутатів, усіх, хто завітав на Львівщину і святкує День Європи. 
Європа давно на Львівщині. Дуже добре, що Європейський шлях закріплений в Основному документі нашої держави. Вірю, що ми будемо в Європі в якості повноправного її члена», - наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганушин.

У святкуваннях взяли участь представники Верховної ради України – народний депутат України Микола Княжицький, перший заступник Керівника апарату Верховної Ради – керуючий справами Петро Боднар,  а також Гіві Міканадзе, генеральний секретар парламенту Грузії, Тігран Галстян, генеральних секретар парламенту Республіки Вірменія.