Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 травня 2019, 12:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Генеральні секретарі парламентів країн Східного партнерства взяли участь у Дні Європи у Львові


22-24 травня проходить Третя робоча зустріч Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства у Львові. З нагоди Дня Європи 22 травня відбулося урочисте підняття прапорів України та Європейського Союзу біля Львівської обласної ради.

Оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного виконав гімни України та Європейського Союзу, а також попурі популярних українських пісень.

Після урочистостей розпочалося засідання Третьої робочої групи Генеральних секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства, на яких обговорюють питання співпраці та поглиблення зв`язків з Європейським Союзом.

Регіональна мережа Генеральних секретарів була заснована в рамках Тбіліського меморандуму для посилення ролі парламентів між партнерами східного партнерства, для обміну думок і дискусій, щоб розвивати сильні політичні партії та надавати найкращі послуги і розвивати потенціал парламентів. Кожна країна має свій досвіт, власні напрацювання,  якими ділиться з партнерами.

«Дуже радий вітати на Львівщині добрих друзів та партнерів України, народних депутатів, усіх, хто завітав на Львівщину і святкує День Європи. 
Європа давно на Львівщині. Дуже добре, що Європейський шлях закріплений в Основному документі нашої держави. Вірю, що ми будемо в Європі в якості повноправного її члена», - наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганушин.

У святкуваннях взяли участь представники Верховної ради України – народний депутат України Микола Княжицький, перший заступник Керівника апарату Верховної Ради – керуючий справами Петро Боднар,  а також Гіві Міканадзе, генеральний секретар парламенту Грузії, Тігран Галстян, генеральних секретар парламенту Республіки Вірменія.