Новини

20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 14:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: Розраховуємо на подальшу підтримку Німеччини у «нормандському форматі» переговорів і у запровадженні миротворчої місії ООН на Донбасі

 


24 квітня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із  депутатами Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллер-Розентритом.

Перший віце-спікер відзначила високий рівень інтенсивності двостороннього та міжпарламентського діалогу між Україною та ФРН та подякувала представникам ФРН за допомогу, яка надається для реалізації ключових реформ та протидії агресії РФ в Україні. 

Ірина Геращенко поінформувала про напружену безпекову ситуацію на Донбасі та порушення прав людини в Криму. Політик підкреслила, що російська сторона блокує усі питання порядку денного безпекової, економічної та гуманітарної підгрупи ТКГ. «Минулого тижня під час відеоконференції ТКГ представники Росії відмовились підтримати ініціативу України щодо запровадження 20-го перемир’я  на Великодні свята», - повідомила вона.

Представник гуманітарної підгрупи ТКГ І. Геращенко детально зупинилась на питанні звільнення військовополонених, заручників та політв’язнів Кремля. Політик зауважила, що російська сторона не надала жодної відповіді на 16 пропозицій України щодо одностороннього звільнення політв’язнів Кремля та громадян РФ, засуджених за злочини в Україні. Вона також поінформувала, що РФ продовжує блокувати звільнення заручників, які утримуються на окупованому Донбасі та 24 військовополонених, захоплених 25 листопада минулого року в районі Керченської протоки.

«Ми маємо спільно рішуче протидіяти сценарію Кремля, який полягає у легітимізації псевдореспублік та замороженні конфлікту на Донбасі», - наголосила І.Геращенко .

Перший віце-спікер подякувала депутатам Німецького Бундестагу за підтримку Німеччиною України у  «нормандському форматі» переговорів. Ірина Геращенко також висловила сподівання, що ініціатива Президента України П.Порошенка щодо запровадження миротворчої місії ООН на всій окупованій території Донбасу, включно поблизу українсько-російського кордону, отримає підтримку міжнародної спільноти.

Під час зустрічі Ірина Геращенко наголосила на необхідності посилення санкційного тиску проти Росії до повного виконання нею Мінських угод, звільнення усіх заручників, військовополонених та політв’язнів Кремля та реінтеграції Криму та Донбасу. 

Ірина Геращенко висловила стурбованість спробами повернути делегацію Росії до Парламентської Асамблеї Ради Європи. Політик наголосила, що РФ за 5 років військової агресії не виконала жодної з резолюцій Асамблеї щодо російської військової агресії проти України.

Своєю чергою, депутати Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії підтвердили, що Німеччина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах.

«Позиція представників Вільної демократичної партії полягає у неможливості повернення делегації Росії до роботи Парламентської Асамблеї Ради Європи без виконання нею резолюцій Асамблеї», - повідомила Рената Альт.

Під час зустрічі учасники також обмінялись думками щодо актуальних питань соціального та пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб.