Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 14:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: Розраховуємо на подальшу підтримку Німеччини у «нормандському форматі» переговорів і у запровадженні миротворчої місії ООН на Донбасі

 


24 квітня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із  депутатами Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллер-Розентритом.

Перший віце-спікер відзначила високий рівень інтенсивності двостороннього та міжпарламентського діалогу між Україною та ФРН та подякувала представникам ФРН за допомогу, яка надається для реалізації ключових реформ та протидії агресії РФ в Україні. 

Ірина Геращенко поінформувала про напружену безпекову ситуацію на Донбасі та порушення прав людини в Криму. Політик підкреслила, що російська сторона блокує усі питання порядку денного безпекової, економічної та гуманітарної підгрупи ТКГ. «Минулого тижня під час відеоконференції ТКГ представники Росії відмовились підтримати ініціативу України щодо запровадження 20-го перемир’я  на Великодні свята», - повідомила вона.

Представник гуманітарної підгрупи ТКГ І. Геращенко детально зупинилась на питанні звільнення військовополонених, заручників та політв’язнів Кремля. Політик зауважила, що російська сторона не надала жодної відповіді на 16 пропозицій України щодо одностороннього звільнення політв’язнів Кремля та громадян РФ, засуджених за злочини в Україні. Вона також поінформувала, що РФ продовжує блокувати звільнення заручників, які утримуються на окупованому Донбасі та 24 військовополонених, захоплених 25 листопада минулого року в районі Керченської протоки.

«Ми маємо спільно рішуче протидіяти сценарію Кремля, який полягає у легітимізації псевдореспублік та замороженні конфлікту на Донбасі», - наголосила І.Геращенко .

Перший віце-спікер подякувала депутатам Німецького Бундестагу за підтримку Німеччиною України у  «нормандському форматі» переговорів. Ірина Геращенко також висловила сподівання, що ініціатива Президента України П.Порошенка щодо запровадження миротворчої місії ООН на всій окупованій території Донбасу, включно поблизу українсько-російського кордону, отримає підтримку міжнародної спільноти.

Під час зустрічі Ірина Геращенко наголосила на необхідності посилення санкційного тиску проти Росії до повного виконання нею Мінських угод, звільнення усіх заручників, військовополонених та політв’язнів Кремля та реінтеграції Криму та Донбасу. 

Ірина Геращенко висловила стурбованість спробами повернути делегацію Росії до Парламентської Асамблеї Ради Європи. Політик наголосила, що РФ за 5 років військової агресії не виконала жодної з резолюцій Асамблеї щодо російської військової агресії проти України.

Своєю чергою, депутати Німецького Бундестагу від Вільної демократичної партії підтвердили, що Німеччина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах.

«Позиція представників Вільної демократичної партії полягає у неможливості повернення делегації Росії до роботи Парламентської Асамблеї Ради Європи без виконання нею резолюцій Асамблеї», - повідомила Рената Альт.

Під час зустрічі учасники також обмінялись думками щодо актуальних питань соціального та пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб.