Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 квітня 2019, 17:05

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд під час вечірнього пленарного засідання звернулася до усіх народних депутатів із проханням підписатися під законопроектом про Президента України

 

На думку Заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, в Україні «немає нормального балансу влади, немає нормального балансу стримування і противаг». Вона продемонструвала  поправки до 72 законів, в яких, за її словами, Президент України вийшов за межі  своїх повноважень, встановлених для нього 106 статтею  Конституції України.

Концентрація великого обсягу влади в одних руках, на переконання Заступника Голови Парламенту, призводить до порушення Конституції та дій, спрямованих на збереженні влади.

«Ми це спостерігаємо не тільки в каденції цього президента. Ми це спостерігаємо фактично впродовж усієї новітньої української історії. Що нам потрібно – нам потрібно нарешті побудувати в Україні ту систему влади, яка побудує, сформує повноцінних політичних гравців», - сказала вона.

Оксана Сироїд зазначила, що повноцінна система стримування і противаг буде побудована тоді, «коли Президент України так само, як і всі інші органи влади, буде стриманий законом, коли не буде конфлікту між Президентом і Прем’єр-міністром, коли Президент так само, як і всі інші органи влади буде відповідальний перед українським народом за виконання Конституції і законів України».

Заступник Голови Верховної Ради України повідомила, що зараз розпочинається збір підписів під проектом Закону про Президента України. «Цей Закон написаний ані під кого, ані проти кого. Він написаний для того, щоб розвивати українську державу і для того, щоб захистити свободу кожного українця від свавілля будь-якої людини, яка одного дня може обійняти чи обіймає посаду Президента. Це законопроект про свободу і про захист від свавілля», - наголосила вона.