Новини

20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 квітня 2019, 17:51

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко разом з Президентом України П.Порошенко відвідали підготовку української команди до «Ігор нескорених»


4 квітня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом із Президентом України Петром Порошенко відвідали НСК «Олімпійський» та поспілкувались із військовослужбовцями та ветеранами, які готуються до участі у міжнародних спортивних змаганнях у параолімпійському стилі «Ігри нескорених».
Президент подякував спортсменам за силу та їх волю до перемоги. «Вся країна побачить, що саме відбувається на стадіоні «Олімпійський», які українські герої тут тренуються, в якій вони прекрасній спортивній формі», - зазначив Президент.
Глава держави пригадав, як зустрічався з командою спортсменів в Україні і відвідував Ігри в Торонто, коли українці вперше брали участь у змаганнях і показали відмінні результати, прославивши Україну.
Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко познайомив І. Геращенко та П. Порошенка з тренером команди, розповів про особливості підготовки української команди до чергових змагань. В. Свириденко також зауважив, що до тренувань долучаються не лише бійці, але і їхні сім’ї, тож це можна назвати справжньою реабілітацією, яка згуртовує.
Петро Порошенко подякував Вадиму Свириденку та Першому заступнику Голови Верховної Ради України Ірині Геращенко за роботу із учасниками бойових дій.
Глава держави зазначив, що 4 квітня відзначається 70-річчя створення НАТО, і Україна останні 5 років зробила значну роботу для підготовки до майбутнього членства в Альянсі.
«Це є механізм забезпечення безпеки нашої держави – безпеки як на кордонах, так і всередині держави», - наголосив Петро Порошенко. Він нагадав, що було ухвалено ряд нормативних документів для реформування сектору безпеки, і робота в цьому напрямку продовжиться.
«Мені приємно констатувати, що трастовий фонд НАТО також додає певних зусиль, щоб допомагати «Нескореним». Саме така форма реабілітації хлопців і дівчат, які повертаються з фронту, з АТО, а зараз ООС,  відчувають себе і ведуть повноцінне життя. Може, більш повноцінне, ніж дехто, хто в АТО не був», - зазначив Президент.
«Буде продовжений наш рух вперед. Вже фахівці з країн-членів НАТО допомагають нам, в тому числі і реабілітацією. Допомагають фінансово, допомагають сьогодні і щодо переозброєння армії. Разом ця команда – команда «Нескорених» - демонструє, як треба любити Україну, яким чином треба жити повноцінним життям, що треба робити на стадіонах. Переконаний, що багато хто має прийти і подивитися на тренування наших «Нескорених», - додав Глава держави.
Своєю чергою, Перший віце-спікер Ірина Геращенко поінформувала, що Парламент найближчим часом має розглянути декілька важливих законопроектів задля подальшої євроатлантичної інтеграції України та вирішення гуманітарних проблем Донбасу.
Зокрема, мова йде про проект Закону, який спрямований на  удосконалення порядку залучення та використання фінансових ресурсів донорів та міжнародних організацій, зокрема, і відповідних Трастових фондів НАТО для забезпечення цивільного захисту населення та ліквідації небезпек, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами (№10180), а також проект Закону щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби, який допоможе створити дієвий сержантський корпус та набути ЗСУ взаємосумісності зі збройними силами країн-членів НАТО, визначивши наступну градацію військових звань рядового, сержантського і старшинського складу відповідно до еквівалентної колонки “NATO Code”, згідно STANAG 2116 (№10181).