Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 квітня 2019, 17:51

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко разом з Президентом України П.Порошенко відвідали підготовку української команди до «Ігор нескорених»


4 квітня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом із Президентом України Петром Порошенко відвідали НСК «Олімпійський» та поспілкувались із військовослужбовцями та ветеранами, які готуються до участі у міжнародних спортивних змаганнях у параолімпійському стилі «Ігри нескорених».
Президент подякував спортсменам за силу та їх волю до перемоги. «Вся країна побачить, що саме відбувається на стадіоні «Олімпійський», які українські герої тут тренуються, в якій вони прекрасній спортивній формі», - зазначив Президент.
Глава держави пригадав, як зустрічався з командою спортсменів в Україні і відвідував Ігри в Торонто, коли українці вперше брали участь у змаганнях і показали відмінні результати, прославивши Україну.
Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко познайомив І. Геращенко та П. Порошенка з тренером команди, розповів про особливості підготовки української команди до чергових змагань. В. Свириденко також зауважив, що до тренувань долучаються не лише бійці, але і їхні сім’ї, тож це можна назвати справжньою реабілітацією, яка згуртовує.
Петро Порошенко подякував Вадиму Свириденку та Першому заступнику Голови Верховної Ради України Ірині Геращенко за роботу із учасниками бойових дій.
Глава держави зазначив, що 4 квітня відзначається 70-річчя створення НАТО, і Україна останні 5 років зробила значну роботу для підготовки до майбутнього членства в Альянсі.
«Це є механізм забезпечення безпеки нашої держави – безпеки як на кордонах, так і всередині держави», - наголосив Петро Порошенко. Він нагадав, що було ухвалено ряд нормативних документів для реформування сектору безпеки, і робота в цьому напрямку продовжиться.
«Мені приємно констатувати, що трастовий фонд НАТО також додає певних зусиль, щоб допомагати «Нескореним». Саме така форма реабілітації хлопців і дівчат, які повертаються з фронту, з АТО, а зараз ООС,  відчувають себе і ведуть повноцінне життя. Може, більш повноцінне, ніж дехто, хто в АТО не був», - зазначив Президент.
«Буде продовжений наш рух вперед. Вже фахівці з країн-членів НАТО допомагають нам, в тому числі і реабілітацією. Допомагають фінансово, допомагають сьогодні і щодо переозброєння армії. Разом ця команда – команда «Нескорених» - демонструє, як треба любити Україну, яким чином треба жити повноцінним життям, що треба робити на стадіонах. Переконаний, що багато хто має прийти і подивитися на тренування наших «Нескорених», - додав Глава держави.
Своєю чергою, Перший віце-спікер Ірина Геращенко поінформувала, що Парламент найближчим часом має розглянути декілька важливих законопроектів задля подальшої євроатлантичної інтеграції України та вирішення гуманітарних проблем Донбасу.
Зокрема, мова йде про проект Закону, який спрямований на  удосконалення порядку залучення та використання фінансових ресурсів донорів та міжнародних організацій, зокрема, і відповідних Трастових фондів НАТО для забезпечення цивільного захисту населення та ліквідації небезпек, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами (№10180), а також проект Закону щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби, який допоможе створити дієвий сержантський корпус та набути ЗСУ взаємосумісності зі збройними силами країн-членів НАТО, визначивши наступну градацію військових звань рядового, сержантського і старшинського складу відповідно до еквівалентної колонки “NATO Code”, згідно STANAG 2116 (№10181).