Новини

12 грудня 2019, 13:02

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 12:55

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні»

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 10:15

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Павелком А.В.

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
08 квітня 2019, 17:23

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Чергові вибори Президента України 31 березня відбулись у конкурентних демократичних умовах із дотриманням базових стандартів справжніх виборів»

 

8 квітня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко подякувала кожному громадянину України, який 31 березня 2019 року взяв участь у голосуванні на чергових виборах Президента України.

«18 893 864 виборців взяли участь у голосуванні,  і ми дякуємо кожному українцю, який прийшов на виборчі дільниці та проявив громадську позицію», - повідомила Геращенко.

Перший віце-спікер також подякувала 55 031 українцю, які проголосували на  закордонних виборчих дільницях та висловила сподівання, що під час другого туру виборів 21 квітня 2019 року активність виборців буде ще більшою. 

Ірина Геращенко підкреслила, що Президент України Петро Порошенко забезпечив проведення демократичних виборів, які відбулись без системних фальсифікацій. Політик також подякувала за кропітку роботу представникам ЦВК та українцям, які забезпечували діяльність  виборчих дільниць. 

«Для нас дуже важливо, що вперше на виборах в Україні взяла участь рекордна кількість спостерігачів, зокрема, і від іноземних держав та міжнародних організацій», - зауважила І. Геращенко.

За її словами, від 139 громадських організацій на виборах працювали 94 483 спостерігачів, від офіційних спостерігачів від іноземних держав – 187, від міжнародних організацій – 2 157, зокрема, від БЛІПЛ ОБСЄ – 808, Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO – 373, Світового Конґресу Українців – 219, ПА ОБСЄ – 118, ПАРЄ – 36, ПА НАТО – 23, Європарламенту – 13.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зазначила, що за даними ГО «ОПОРА» чергові вибори відбулись у конкурентних  умовах та із дотриманням базових стандартів справжніх виборів.

«Окрім того, міжнародні спостерігачі у своїх звітах також відзначають високий рівень організації українських виборів, які відбулися за міжнародними стандартами – чесно та  прозоро», - заявила І. Геращенко.