Новини

19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше
06 серпня 2019, 16:04

Комітет з питань запобігання і протидії корупції під час роботи Верховної Ради VIII скликання підготував 7039 експертних висновків до законопроектів щодо їх відповідності вимогам антикорупційного законодавства

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 березня 2019, 19:29

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»


22 березня відбулося засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» з вироблення стратегії мирного врегулювання ситуації на сході України під головування Першого віце-спікера Ірини Геращенко за участі представника України в ТКГ Євгена Марчука. У ході засідання начальник Головного командного центру – заступник начальника Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ генерал-майор Богдана Бондар продемонстрував два безпілотних літальних апарати (БПЛА) російського виробництва, які нещодавно були збиті на Донбасі.

Богдан Боднар повідомив, що обидва БПЛА («Орлан – 10» і « Еленор -3СВ») виготовляються лише в Російській Федерації та не експортуються, що є однозначним, черговим доказом російської військової агресії на Донбасі. Він також уточнив, що обидва БПЛА є розвідувальними, призначеними для коригування вогню по позиціям ЗСУ та населених пунктів Донбасу.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко додала, що російські БПЛА продемонстрували місії ОБСЄ 22 березня.

«Ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів на ці чергові, очевидні докази російської військової агресії проти України. Ми також порушимо це питання під час засідання парламентських асамблей НАТО, ОБСЄ та Ради Європи», – заявила І. Геращенко.

Представник України в ТКГ Євген Марчук наголосив, що Мінські угоди забороняють використання таких БПЛА та передбачають використання лише БПЛА ОБСЄ. Разом з тим, Є. Марчук зазначив, що російські війська не лише використовують свої БПЛА, але і збивають БПЛА, що належать ОБСЄ.

Євген Марчук також повідомив, що російська сторона систематично порушує режим тиші. За його словами, з часу оголошення нового режиму тиші (з 8 березня 2019 року) на Донбасі загинули п’ять військовослужбовців. 

Представник України в ТКГ також поінформував про інші проблемні безпекові питання на Донбасі, зокрема, щодо блокування російською стороною доступу СММ ОБСЄ. За його словами, за п’ять років російські окупаційні війська жодного разу не допустили патрулі СММ ОБСЄ на територію, яка має бути звільнена від важких озброєнь.