Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 березня 2019, 18:02

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Потужний сигнал довіри європейських колег в розпал виборчої кампанії – свідчення підтримки європейського курсу України»

Перший віце-спікер Ірина Геращенко під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України поінформувала про результати неформального міні-саміту «Україна – Європейський Союз», який відбувся 20 березня у Брюсселі за участі Президента України Петра Порошенка та трьох Президентів, які очолюють ключові європейські інституції – Президента Європейського Парламенту Антоніо Таяні, Президента Європейської Ради Дональда Туска і Президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера.

«Під час міні-саміту українською і європейською сторонами був зазначений унікальний рівень взаємин між Україною та ЄС. Нам важливо зберегти той рівень взаємин та довіри, який останні п’ять років ми спільно вибудовували», - звернулась до колег І, Геращенко.

За словами політика, такий потужний сигнал від європейських колег в розпал виборчої кампанії є важливим свідченням підтримки європейського курсу України. Разом з тим, І, Геращенко повідомила, що європейські партнери висловили глибоке занепокоєння певними радикальними і екстремістськими рухами, які сьогодні в силовий спосіб намагаються впливати на хід виборчої кампанії.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко також повідомила, що європейська сторона звернулась із пропозицією повернутися до питання щодо скасування електронного декларування для громадських активістів та щодо повернення до Кримінального кодексу статті про незаконне збагачення. За словами І. Геращенко, під час дискусій з цих питань виникла ідея створити в Парламенті спеціальну робочу групу для доопрацювання відповідних законопроектів. Ірина Геращенко поінформувала про готовність очолити майбутню робочу групу задля врахування позицій європейських партнерів та  громадських організацій із зазначених питань.

«Під час міні-саміту особливої уваги було надано безпековим та гуманітарним питанням. Президент України подякував нашим європейським партнерам за «Азовський пакет санкцій», але закликав продовжити тиск на РФ з вимогою звільнення політв’язнів Кремля, військовополонених та заручників»,- наголосила Ірина Геращенко.