Новини

18 березня 2019, 15:56

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних навчаннях

докладніше
18 березня 2019, 15:30

Народні депутати Ганна Гопко та Вікторія Пташник взяли участь в експертній дискусії щодо забезпечення незалежності Конституційного Суду України

докладніше
18 березня 2019, 15:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув проект закону щодо запровадження Єдиної інформаційної системи у сфері обігу деревини

докладніше
18 березня 2019, 14:10

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів круглий стіл на тему: «Утворення міських агломерацій як перспектива розвитку міст України»

докладніше
18 березня 2019, 12:52

Відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп) (відео)

докладніше
18 березня 2019, 11:19

Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав українців з річницею утворення Української Центральної Ради

докладніше
15 березня 2019, 17:00

За результатами Дев‘ятого засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС ухвалено Заключну заяву та рекомендації

докладніше
15 березня 2019, 16:30

Ганна Гопко: «Євросоюз повинен стати більш реалістичним стосовно Росії»

докладніше
15 березня 2019, 16:28

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
15 березня 2019, 15:50

Парламентарії України та держав-членів ЄС звернулися до Палати представників та Сенату США щодо протидії російській гібридній загрозі та реалізації проекту «Північний потік-2»

докладніше
15 березня 2019, 14:10

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
15 березня 2019, 12:00

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Володимир Ар’єв направили звернення до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович

докладніше
15 березня 2019, 11:38

У парламенті розгорнуто тематичну експозицію «Срібна земля» до 80-річчя створення Карпатської України

докладніше
15 березня 2019, 11:30

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 березня 2019, 09:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 березня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

З нагоди Дня українського добровольця

Захищати державу на всіх фронтах

У Штатах нагадали, чий Крим, і зацікавилися статками Путіна

 

З нагоди Дня українського добровольця

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня українського добровольця.

Щиро вітаю з Днем українського добровольця! Добре пам’ятаю ті березневі дні 2014 року, коли ми з вами взяли на себе відповідальність за захист і безпеку Української Держави.

Московська маріонетка — тодішній президент Янукович, спровокувавши загибель мирних протестувальників на Майдані, зрадив країну і втік до Росії. Але ворог не міг змиритися з поразкою. Путін не зміг стерпіти перемогу Революції Гідності і розпочалося збройне вторгнення в Україну.

Кремлівському диктатору здавалося, що він врахував усе: розвалену та розпродану українську армію, понівечені спецслужби та державний апарат, спустошену скарбницю та знищену економіку. Але він не врахував головного — незнищенного духу волі українського народу, того, що десятки тисяч українських добровольців піднімуться на захист своєї держави.

У перші дні березня 2014 року керівництво Самооборони Майдану прийняло рішення направити добровольців з барикад Майдану на дальні барикади сходу України.

13 березня 2014 року я, як Секретар Ради національної безпеки та оборони, мав честь доповідати у Верховній Раді Закон України «Про Національну гвардію України». Для захисту України ми створили Національну гвардію України, і з бійців Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

Уже наступного дня, 14 березня, холодного сонячного ранку просто з Майдану Незалежності понад п’ять сотень самооборонівців відправились на вишкіл у Нові Петрівці під Києвом. Вчителі, лікарі, підприємці, студенти — сотні майданівців — замість того, щоб після багатомісячного виснажливого протистояння в Києві роз’їхатися по домівках, вирушили на схід боронити незалежність України. Пішли на фронт, щоб дати бій окупантам та зупинити споконвічного ворога. (читайте у «Голосі України» >>> article/314781)

 

Захищати державу на всіх фронтах

«Україна вітає це рішення. У ньому Європарламент висловився чітко і однозначно: санкції мають бути продовжені, зазначено загрози, які несуть у собі російська дезінформація та проект «Північний потік-2», засуджуються фінансові операції з відмивання російських грошей. Ще раз засуджено російську агресію в Чорному та Азовському морях. Україна вітає це рішення, адже путінська Росія, країна-агресор не може бути стратегічним партнером вільної та чесної Європи», — наголосив А. Парубій та додав, що Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про невизнання суверенітету Російської Федерації над Кримом: «Наші американські союзники на законодавчому рівні закріпили невизнання анексії Криму. Високо цінуємо принципову та послідовну підтримку союзників України в антипутінській коаліції. Разом — сильні! Разом — переможемо!».

Розгляд проекту закону про функціонування української мови як державної народні депутати розпочали з 121 правки. Загалом правок було подано понад дві тисячі, і за прогнозами обранців, їх розгляд може тривати щонайменше протягом цього та наступного пленарного тижнів. Але, як зауважив Голова Верховної Ради Андрій Парубій, дуже важливо дотримуватися Регламенту: «Я розумію небезпеку, я пам’ятаю, чому було скасовано «закон Ківалова-Колесніченка». Власне, тому що Партія регіонів тотально порушувала Регламент, і не лише порушувала, а з бойовиками калічила опозицію. Тому ми йдемо по кожній правці. Як Голова Верховної Ради я забезпечую право кожного депутата озвучити його правку. Ми не підемо на жодне порушення, розуміючи навіть, що це є форма затягування часу. Кожному буде надано слово, кожне голосування буде проведено». (читайте у «Голосі України» на 1,2 стр. >>> article/314742)

 

У Штатах нагадали, чий Крим, і зацікавилися статками Путіна

Днями Палата представників Конгресу США схвалила проект закону, який забороняє визнавати анексію Росією Криму, повідомило Посольство України в Сполучених Штатах. Документ містить заборону федеральним департаментам та агентствам США здійснювати будь-які дії або надавати будь-яку підтримку, котра може трактуватися як така, що суперечить згаданій політиці США, розповіли в посольстві.

Окрім того, Палата представників Конгресу США схвалила законопроекти проти керівництва Росії та особисто президента цієї країни Володимира Путіна, поінформувало «Радіо Свобода».

Пакет схвалених документів (серед яких Vladimir Putin Transparency Act) зобов’язує директора розвідки США підготувати упродовж 180 днів звіт про особистий капітал і активи Володимира Путіна, а також упродовж 90 днів прозвітувати про ймовірні військові дії Росії проти країн НАТО.

Також Палата представників ухвалила резолюцію, що засуджує дії керівництва Росії у зв’язку із замовчуванням деталей вбивства опозиційного політика Бориса Нємцова та закликає Москву організувати міжнародне розслідування. Відповідна резолюція зобов’язує держсекретаря США Майка Помпео і міністра фінансів Стівена Мнучина застосувати санкції у рамках «Акта Магнітського» щодо осіб, котрі будуть визначені як причетні до вбивства. Питання про притягнення винуватців до відповідальності має розглядатися «у контактах» з членами російського уряду.

Найближчим часом ці документи надійдуть на розгляд Сенату США, в разі схвалення їх відправлять на підпис президентові Дональду Трампу. (читайте у «Голосі України» на 1,7 стр. >>> article/314753)

 

Повний випуск «Голосу України» від 14.03.2019 на сайті http://www.golos.com.ua