Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 березня 2019, 09:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 березня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

З нагоди Дня українського добровольця

Захищати державу на всіх фронтах

У Штатах нагадали, чий Крим, і зацікавилися статками Путіна

 

З нагоди Дня українського добровольця

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня українського добровольця.

Щиро вітаю з Днем українського добровольця! Добре пам’ятаю ті березневі дні 2014 року, коли ми з вами взяли на себе відповідальність за захист і безпеку Української Держави.

Московська маріонетка — тодішній президент Янукович, спровокувавши загибель мирних протестувальників на Майдані, зрадив країну і втік до Росії. Але ворог не міг змиритися з поразкою. Путін не зміг стерпіти перемогу Революції Гідності і розпочалося збройне вторгнення в Україну.

Кремлівському диктатору здавалося, що він врахував усе: розвалену та розпродану українську армію, понівечені спецслужби та державний апарат, спустошену скарбницю та знищену економіку. Але він не врахував головного — незнищенного духу волі українського народу, того, що десятки тисяч українських добровольців піднімуться на захист своєї держави.

У перші дні березня 2014 року керівництво Самооборони Майдану прийняло рішення направити добровольців з барикад Майдану на дальні барикади сходу України.

13 березня 2014 року я, як Секретар Ради національної безпеки та оборони, мав честь доповідати у Верховній Раді Закон України «Про Національну гвардію України». Для захисту України ми створили Національну гвардію України, і з бійців Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

Уже наступного дня, 14 березня, холодного сонячного ранку просто з Майдану Незалежності понад п’ять сотень самооборонівців відправились на вишкіл у Нові Петрівці під Києвом. Вчителі, лікарі, підприємці, студенти — сотні майданівців — замість того, щоб після багатомісячного виснажливого протистояння в Києві роз’їхатися по домівках, вирушили на схід боронити незалежність України. Пішли на фронт, щоб дати бій окупантам та зупинити споконвічного ворога. (читайте у «Голосі України» >>> article/314781)

 

Захищати державу на всіх фронтах

«Україна вітає це рішення. У ньому Європарламент висловився чітко і однозначно: санкції мають бути продовжені, зазначено загрози, які несуть у собі російська дезінформація та проект «Північний потік-2», засуджуються фінансові операції з відмивання російських грошей. Ще раз засуджено російську агресію в Чорному та Азовському морях. Україна вітає це рішення, адже путінська Росія, країна-агресор не може бути стратегічним партнером вільної та чесної Європи», — наголосив А. Парубій та додав, що Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про невизнання суверенітету Російської Федерації над Кримом: «Наші американські союзники на законодавчому рівні закріпили невизнання анексії Криму. Високо цінуємо принципову та послідовну підтримку союзників України в антипутінській коаліції. Разом — сильні! Разом — переможемо!».

Розгляд проекту закону про функціонування української мови як державної народні депутати розпочали з 121 правки. Загалом правок було подано понад дві тисячі, і за прогнозами обранців, їх розгляд може тривати щонайменше протягом цього та наступного пленарного тижнів. Але, як зауважив Голова Верховної Ради Андрій Парубій, дуже важливо дотримуватися Регламенту: «Я розумію небезпеку, я пам’ятаю, чому було скасовано «закон Ківалова-Колесніченка». Власне, тому що Партія регіонів тотально порушувала Регламент, і не лише порушувала, а з бойовиками калічила опозицію. Тому ми йдемо по кожній правці. Як Голова Верховної Ради я забезпечую право кожного депутата озвучити його правку. Ми не підемо на жодне порушення, розуміючи навіть, що це є форма затягування часу. Кожному буде надано слово, кожне голосування буде проведено». (читайте у «Голосі України» на 1,2 стр. >>> article/314742)

 

У Штатах нагадали, чий Крим, і зацікавилися статками Путіна

Днями Палата представників Конгресу США схвалила проект закону, який забороняє визнавати анексію Росією Криму, повідомило Посольство України в Сполучених Штатах. Документ містить заборону федеральним департаментам та агентствам США здійснювати будь-які дії або надавати будь-яку підтримку, котра може трактуватися як така, що суперечить згаданій політиці США, розповіли в посольстві.

Окрім того, Палата представників Конгресу США схвалила законопроекти проти керівництва Росії та особисто президента цієї країни Володимира Путіна, поінформувало «Радіо Свобода».

Пакет схвалених документів (серед яких Vladimir Putin Transparency Act) зобов’язує директора розвідки США підготувати упродовж 180 днів звіт про особистий капітал і активи Володимира Путіна, а також упродовж 90 днів прозвітувати про ймовірні військові дії Росії проти країн НАТО.

Також Палата представників ухвалила резолюцію, що засуджує дії керівництва Росії у зв’язку із замовчуванням деталей вбивства опозиційного політика Бориса Нємцова та закликає Москву організувати міжнародне розслідування. Відповідна резолюція зобов’язує держсекретаря США Майка Помпео і міністра фінансів Стівена Мнучина застосувати санкції у рамках «Акта Магнітського» щодо осіб, котрі будуть визначені як причетні до вбивства. Питання про притягнення винуватців до відповідальності має розглядатися «у контактах» з членами російського уряду.

Найближчим часом ці документи надійдуть на розгляд Сенату США, в разі схвалення їх відправлять на підпис президентові Дональду Трампу. (читайте у «Голосі України» на 1,7 стр. >>> article/314753)

 

Повний випуск «Голосу України» від 14.03.2019 на сайті http://www.golos.com.ua