Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 березня 2019, 11:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Необхідно привести українське законодавство у відповідність до європейського у частині технічних регламентів»


Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко та В.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк під час зустрічі 11 березня обговорили стан соціально-економічного розвитку області та впровадження ключових реформ. На зустрічі було також акцентовано увагу на соціальному захисті військових - учасників бойових дій, зокрема медичній, психологічній та соціальній реабілітації.

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, перебуваючи з робочим візитом у Чернівецькій області, відвідала приватне підприємство «Артон», яке спеціалізується на виробництві протипожежного електронного обладнання. Майже 70% виробленої продукції підприємство поставляє на експорт до 35 країн світу, зокрема і в країни-ЄС.  Під час зустрічі з колективом підприємства Ірина Геращенко обговорила стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та звернула особливу увагу на необхідність приведення українського законодавства до права ЄС в частині технічних регламентів та оцінки відповідності до законодавства ЄС.

Перший віце-спікер зауважила, що задля укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА) та виходу українських підприємств на європейські ринки у Парламенті було зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності» №6235 від 24.03.2017. Разом з тим, І. Геращенко поінформувала, що 28 лютого ц.р. парламентарії не підтримали згаданий законопроект, і наразі вітчизняні підприємства змушені платити по 50 тис. євро за сертифікацію продукції.  

«Парламент до кінця скликання має повернутись до розгляду питання щодо врегулювання технічних регламентів та оцінки відповідності для того, аби зробити експорт українських підприємств на ринок ЄС простішим і дешевшим», - зауважила  І. Геращенко.

У місті Чернівці Ірина Геращенко завітала до Буковинського державного медичного університету, де під час зустрічі із студентами та викладацьким складом обговорила виконання Угоди про асоціацію і продовження реформ щодо євроатлантичної інтеграції, реформу сектору безпеки та оборони, реформи у сфері освіти, медицини, протидії корупції та впровадження гендерної рівності.

Перебуваючи у селі Шипинці, Перший віце-спікер І. Геращенко разом із народним депутатом України І. Рибаком взяли участь у відкритті шкільного басейну у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманської міської ради. Під час урочистостей І. Геращенко зазначила, що нинішня подія дає можливість побачити конкретний результат реформи децентралізації і ефективної взаємодії центральної та місцевої влади. Ірина Геращенко підкреслила, що з розвитком науково-технічного прогресу та появою різноманітних гаджетів надзвичайно важливим завданням Держави залишається популяризація спорту та активного способу життя. Політик висловила переконання, що поряд із розвитком молодіжної політики та спорту надзвичайно важливо приділяти увагу й підтримці української культури, українських книговидавців та кінематографів.

У рамках візиту Перший віце-спікер також відвідала місто Заставна та зустрілась із представниками громадських організацій, місцевими жителями, військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС. Під час зустрічі І. Геращенко відповіла на питання щодо стану впровадження та проблемних питань реформ децентралізації, освіти, медицини, соціального та пенсійного забезпечення.

Ірина Геращенко та В.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк вшанували пам’ять і поклали лампадки перед стендами пам'яті Героїв Небесної Сотні та 96 буковинських військовослужбовців, світлини яких розміщені у Чернівецькій облдержадміністрації.