Новини

20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 березня 2019, 13:18

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Парламент найближчим часом має розглянути законопроект про незаконне збагачення, поданий Президентом України»


Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко разом із Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком здійснила робочий візит до Дніпропетровської області. 

Перебуваючи у Кам’янському, Ірина Геращенко зустрілась із мешканцями міста та розповіла про реформи у сфері освіти, медицини, децентралізації та протидії корупції.

Інформуючи про план роботи Парламенту, Перший віце-спікер повідомила про необхідність розгляду  поданого Президентом України законопроекту «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення» №10110 від 28.02.2019.

 На думку Ірини Геращенко, скасування норми стосовно відповідальності за незаконне збагачення послабило вплив всієї антикорупційної структури, створеної в Україні за останні роки.

За словами І.Геращенко, Президент терміново вжив практичних кроків, подавши та визначивши як невідкладний законопроект №10110,  де викладена в новій редакцій зазначена стаття. Політик підкреслила: «Чітка позиція Президента України та фракції партії «Блок Петра Порошенка» - покарання за незаконне збагачення - має бути запроваджено. Розраховую, що цей законопроект буде підтриманий і іншими фракціями, так само як і законопроект про державну мову».

Ірина Геращенко відвідала селище Богуслав Павлоградського району Дніпропетровської області та зустрілась із місцевими жителями, військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС. Вона поінформувала присутніх про стан впровадження реформ, обговорила актуальні питання соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини та розповіла про особливості соціального захисту військовослужбовців, учасників АТО/ООС, програми фізичної та психологічної реабілітації військових. 

Також під час зустрічі із родичами зниклих безвісти осіб Ірина Геращенко підкреслила, що питання їх пошуку перебуває на порядку денному робочої підгрупи з гуманітарних питань ТКГ. Разом з тим, Перший віце-спікер наголосила, що з 2015 року російська сторона блокує запровадження механізму пошуку зниклих безвісти осіб за участі МКЧХ, відмовляючись делегувати своїх представників. Політик  також розповіла про особливості прийнятого Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».  

Перебуваючи у місті Дніпро, Перший віце-спікер зустрілась із студентами та представниками громадських організацій. Під час зустрічі були обговорені  питання щодо реформування освіти, новації та переваги нового Закону України «Про освіту», напрями подальшого реформування сектору безпеки та оборони, молодіжну політику та участь молоді у процесах прийняття рішень, декомунізації та перейменування Дніпропетровської області, питання гендерної рівності в Україні та необхідності ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби з цими явищами.