Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 березня 2019, 13:18

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Парламент найближчим часом має розглянути законопроект про незаконне збагачення, поданий Президентом України»


Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко разом із Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком здійснила робочий візит до Дніпропетровської області. 

Перебуваючи у Кам’янському, Ірина Геращенко зустрілась із мешканцями міста та розповіла про реформи у сфері освіти, медицини, децентралізації та протидії корупції.

Інформуючи про план роботи Парламенту, Перший віце-спікер повідомила про необхідність розгляду  поданого Президентом України законопроекту «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення» №10110 від 28.02.2019.

 На думку Ірини Геращенко, скасування норми стосовно відповідальності за незаконне збагачення послабило вплив всієї антикорупційної структури, створеної в Україні за останні роки.

За словами І.Геращенко, Президент терміново вжив практичних кроків, подавши та визначивши як невідкладний законопроект №10110,  де викладена в новій редакцій зазначена стаття. Політик підкреслила: «Чітка позиція Президента України та фракції партії «Блок Петра Порошенка» - покарання за незаконне збагачення - має бути запроваджено. Розраховую, що цей законопроект буде підтриманий і іншими фракціями, так само як і законопроект про державну мову».

Ірина Геращенко відвідала селище Богуслав Павлоградського району Дніпропетровської області та зустрілась із місцевими жителями, військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС. Вона поінформувала присутніх про стан впровадження реформ, обговорила актуальні питання соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини та розповіла про особливості соціального захисту військовослужбовців, учасників АТО/ООС, програми фізичної та психологічної реабілітації військових. 

Також під час зустрічі із родичами зниклих безвісти осіб Ірина Геращенко підкреслила, що питання їх пошуку перебуває на порядку денному робочої підгрупи з гуманітарних питань ТКГ. Разом з тим, Перший віце-спікер наголосила, що з 2015 року російська сторона блокує запровадження механізму пошуку зниклих безвісти осіб за участі МКЧХ, відмовляючись делегувати своїх представників. Політик  також розповіла про особливості прийнятого Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».  

Перебуваючи у місті Дніпро, Перший віце-спікер зустрілась із студентами та представниками громадських організацій. Під час зустрічі були обговорені  питання щодо реформування освіти, новації та переваги нового Закону України «Про освіту», напрями подальшого реформування сектору безпеки та оборони, молодіжну політику та участь молоді у процесах прийняття рішень, декомунізації та перейменування Дніпропетровської області, питання гендерної рівності в Україні та необхідності ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби з цими явищами.