Новини

20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 березня 2019, 11:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко відвідала Полтавську область

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко разом із Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком відвідала Полтавську область 5 березня.

І.Геращенко, перебуваючи у Пирятині, Лубнах та Решетилівці, зустрілась із місцевими жителями, студентами, волонтерами, військовослужбовцями та учасниками АТО/ООС.

Під час зустрічей Перший заступник Голови Верховної Ради  розповіла  про  реформи  у сфері освіти, медицини та децентралізації, а також про імплементацію  Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Особливої уваги під час зустрічей приділялося реформі  сектору безпеки та оборони, безпековій та гуманітарній ситуації на Донбасі, проблемі звільнення заручників, звільнення окупованих територій України.

«Спільними  зусиллями Президента,  влади, завдяки українським військовим та за вагомої підтримки волонтерів нам вдалось відновити українську армію, звільнити значну частину Донбасу. Сьогодні ми змушені 6% українського бюджету виділяти на сектор безпеки», - наголосила І. Геращенко. 

Перший віце-спікер підкреслила, що Україна стоїть на позиції політико- дипломатичного шляху врегулювання війни, але через посилення української армії, яка є гарантом української незалежності. Також вона розповіла про роботу Президента і його команди з нашими західними партнерами,  країнами ЄС, США та Канадою задля впровадження нового «Азовського пакету санкцій»  проти РФ за військову агресію проти України, зокрема, за провокацію 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки. 

І.Геращенко висловила переконання, що багатонаціональна миротворча операція під егідою ООН з чіткою метою припинення російської агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України може стати вирішальним фактором для налагодження миру на Донбасі. 

«Сьогодні ця тема серйозно обговорюється у світі не тільки на Генасамблеї ООН, але і на інших майданчиках за участі наших європейських партнерів», - зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.

Під час спілкування з учасниками АТО/ООС Ірина Геращенко та Вадим Свириденко поінформували про соціальний захист військовослужбовців, учасників АТО/ООС та розповіли про програми фізичної та психологічної реабілітації.

 У Решетилівці Перший віце-спікер відвідала професійно-аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського і обговорила проблеми професійно-технічної освіти та  підтримку  підготовки робочих професій. 

Ірина Геращенко, перебуваючи у Полтаві, також завітала до Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, поспілкувалась із керівництвом і колективом лікарні щодо реформи медицини та ознайомилась із реконструкцією нейрохірургічного відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії лікарні, де встановлено найновітніше медичне обладнання.

Також Перший віце-спікер зустрілась із студентами Української медичної стоматологічної академії.