Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 березня 2019, 11:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко відвідала Полтавську область

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко разом із Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком відвідала Полтавську область 5 березня.

І.Геращенко, перебуваючи у Пирятині, Лубнах та Решетилівці, зустрілась із місцевими жителями, студентами, волонтерами, військовослужбовцями та учасниками АТО/ООС.

Під час зустрічей Перший заступник Голови Верховної Ради  розповіла  про  реформи  у сфері освіти, медицини та децентралізації, а також про імплементацію  Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Особливої уваги під час зустрічей приділялося реформі  сектору безпеки та оборони, безпековій та гуманітарній ситуації на Донбасі, проблемі звільнення заручників, звільнення окупованих територій України.

«Спільними  зусиллями Президента,  влади, завдяки українським військовим та за вагомої підтримки волонтерів нам вдалось відновити українську армію, звільнити значну частину Донбасу. Сьогодні ми змушені 6% українського бюджету виділяти на сектор безпеки», - наголосила І. Геращенко. 

Перший віце-спікер підкреслила, що Україна стоїть на позиції політико- дипломатичного шляху врегулювання війни, але через посилення української армії, яка є гарантом української незалежності. Також вона розповіла про роботу Президента і його команди з нашими західними партнерами,  країнами ЄС, США та Канадою задля впровадження нового «Азовського пакету санкцій»  проти РФ за військову агресію проти України, зокрема, за провокацію 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки. 

І.Геращенко висловила переконання, що багатонаціональна миротворча операція під егідою ООН з чіткою метою припинення російської агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України може стати вирішальним фактором для налагодження миру на Донбасі. 

«Сьогодні ця тема серйозно обговорюється у світі не тільки на Генасамблеї ООН, але і на інших майданчиках за участі наших європейських партнерів», - зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.

Під час спілкування з учасниками АТО/ООС Ірина Геращенко та Вадим Свириденко поінформували про соціальний захист військовослужбовців, учасників АТО/ООС та розповіли про програми фізичної та психологічної реабілітації.

 У Решетилівці Перший віце-спікер відвідала професійно-аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського і обговорила проблеми професійно-технічної освіти та  підтримку  підготовки робочих професій. 

Ірина Геращенко, перебуваючи у Полтаві, також завітала до Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, поспілкувалась із керівництвом і колективом лікарні щодо реформи медицини та ознайомилась із реконструкцією нейрохірургічного відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії лікарні, де встановлено найновітніше медичне обладнання.

Також Перший віце-спікер зустрілась із студентами Української медичної стоматологічної академії.