Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 лютого 2019, 18:02

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко закликала активізувати роботу з розслідування кримінального провадження, порушеного за фактом вбивства громадського діяча Сергія Самарського

 

 Перший заступник Голови Верховної Ради України, член  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України (ТСК) для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів Ірина Геращенко 28 лютого 2019 року під час розгляду проекту Постанови «Про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів» №10020 від 07.02.2019 наголосила на неприпустимості спекуляції і політизації справи вбивства К. Гандзюк.
Інформуючи про роботу ТСК, Ірина Геращенко нагадала, що під час засідання ТСК 28 січня ц.р. Віктор Гандзюк – батько Катерини Гандзюк - поінформував, що отримував погрози. У зв’язку з цим І. Геращенко звернулась до правоохоронних органів із проханням зафіксувати усі погрози та надати охорону родині К. Гандзюк.  
Ірина Геращенко зауважила, що важливим завданням Парламенту залишається врегулювання на законодавчому рівні змін до Кримінального  процесуального  кодексу  України, на яких неодноразово наголошував Генеральний прокурор Ю. Луценко, зокрема, щодо заочного арешту, скасування обов’язковості надання дозволу суду на проведення судової експертизи та скасування можливості оскаржувати повідомлення слідчого про підозру та обмежень строків проведення досудових розслідувань.
Перший віце-спікер також зазначила, що у зв’язку із новими обставинами виникає нагальна необхідність у проведенні спеціального засідання ТСК задля заслуховування інформації Генерального прокурора Ю. Луценка, Міністра внутрішніх справ України А. Авакова та голови Херсонської обласної ради В. Мангера.
Ірина Геращенко закликала активізувати роботу щодо розслідування правоохоронними органами України кримінального провадження, порушеного за фактом вбивства громадського діяча Сергія Самарського, якого вбили в ніч з 2 на 3 листопада 2017 року у м. Сєверодонецьку.
«Ми закликаємо правоохоронні органи дуже ретельно поставитись до цієї справи, адже на сьогодні й досі не виявлено ні організаторів, ні замовників злочину», - наголосила І. Геращенко.
За результатами розгляду Проект Постанови «Про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів» №10020 від 07.02.2019 був підтриманий 290 голосами «за».