Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 лютого 2019, 10:39

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко взяла участь у відкритті благодійної виставки «Повернення додому» на підтримку 24 військовополонених українців

 

23 лютого у музеї «Київська фортеця – Косий капонір» Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у відкритті благодійної виставки «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, захоплених 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки.

Відкриваючи виставку, Перший віце-спікер Ірина Геращенко повідомила, що Україна підтримує рішення ЄС запровадити «Азовський пакет санкцій» проти окремих громадян Росії. Разом із тим, вона зауважила, що за захоплення трьох кораблів та 24 членів екіпажів проти Росії мали б бути запроваджені не лише персональні, але й секторальні санкції.

Одна із ініціаторок виставки, волонтерка Зоряна Трухіна поінформувала, що митці понад два місяці писали картини у подарунок і на підтримку нашим хлопцям, що зараз є військовополоненими у Росії. З. Трухіна розповіла, що за приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», намальована у перші дні полону 24 військовослужбовців ВМС ЗСУ.
У відкритті виставки також взяли участь рідні військовополонених. Батько Василя Сороки, Віктор Сорока, повідомив, що внаслідок поранення рука сина суттєво набрякла. За його словами, наступного тижня його сину зроблять операцію. Віктор Сорока  також розповів, що його син тримається мужньо, не втрачає оптимізму та чекає на звільнення з полону.

До організації виставки «Повернення додому» долучилися представники Військово-морських сил ЗСУ та Уряду України, волонтерські і ветеранські організації.

Твори, які представлені на виставці, організатори планують подарувати військовополоненим після їх повернення додому. Решту робіт, а це близько двох десятків робіт, продадуть на аукціоні. Виручені кошти спрямують волонтерам, які допомагають військовополоненим морякам.

Виставка працюватиме до кінця поточного року. Місце проведення: фортеця Косий капонір або ж Київська фортеця. Вулиця Госпітальна, 24А (камінна зала).