Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 лютого 2019, 15:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми розраховуємо на підтримку Ліванської Республіки ініціатив України в ООН спрямованих на відновлення миру»

 

Під час зустрічі 6 лютого 2019 року Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією Національних Зборів Ліванської Республіки сторони обмінялись пропозиціями щодо необхідності активізації міжпарламентського діалогу та двосторонньої співпраці між Україною та Ліванською Республікою.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко підкреслила важливість проведення чергового раунду політичних консультацій між Міністерствами закордонних справ України та Лівану задля визначення ключових питань порядку денного двосторонньої співпраці.

Також у ході зустрічі було обговорено безпекову та  гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованому Донбасі та в Криму. Ірина Геращенко поінформувала присутніх, що однією з ключових проблем є систематичне порушення режиму тиші на Донбасі попри досягнуті раніше домовленості про припинення вогню. Зокрема, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко наголосила на блокуванні процесу звільнення заручників Росією під час переговорів у Мінську.
Особливу увагу під час зустрічі було надано акту агресії Російської Федерації в районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року, коли було захоплено 24 українських військовослужбовця.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко розповіла про співпрацю з міжнародними партнерами, зокрема, США та країнами-членами ЄС стосовно запровадження "Азовського пакету" санкцій проти Росії.

Ірина Геращенко також поінформувала, що питання відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, а також звільнення незаконно утримуваних українців, активно порушується під час роботи в парламентських асамблеях та міжнародних організаціях. У зв’язку з цим політик висловила сподівання на підтримку Ліванської сторони ініціатив України в ООН, спрямованих на відновлення миру.

«Ми докладаємо  максимальні зусилля для політико-дипломатичного врегулювання ситуації на Донбасі та закликаємо наших міжнародних партнерів приділяти більше уваги цьому питанню», - заявила Ірина Геращенко.

У зустрічі також взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Г.Гопко, керівник депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Ліванською Республікою С.Соболєв та народні депутати О.Сотник, Л.Ємець, Р.Чубаров, М.Джемілєв.