Новини

27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше
25 лютого 2020, 18:00

Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко: реформа децентралізації має бути і буде продовжена

докладніше
25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 лютого 2019, 15:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми розраховуємо на підтримку Ліванської Республіки ініціатив України в ООН спрямованих на відновлення миру»

 

Під час зустрічі 6 лютого 2019 року Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією Національних Зборів Ліванської Республіки сторони обмінялись пропозиціями щодо необхідності активізації міжпарламентського діалогу та двосторонньої співпраці між Україною та Ліванською Республікою.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко підкреслила важливість проведення чергового раунду політичних консультацій між Міністерствами закордонних справ України та Лівану задля визначення ключових питань порядку денного двосторонньої співпраці.

Також у ході зустрічі було обговорено безпекову та  гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованому Донбасі та в Криму. Ірина Геращенко поінформувала присутніх, що однією з ключових проблем є систематичне порушення режиму тиші на Донбасі попри досягнуті раніше домовленості про припинення вогню. Зокрема, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко наголосила на блокуванні процесу звільнення заручників Росією під час переговорів у Мінську.
Особливу увагу під час зустрічі було надано акту агресії Російської Федерації в районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року, коли було захоплено 24 українських військовослужбовця.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко розповіла про співпрацю з міжнародними партнерами, зокрема, США та країнами-членами ЄС стосовно запровадження "Азовського пакету" санкцій проти Росії.

Ірина Геращенко також поінформувала, що питання відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, а також звільнення незаконно утримуваних українців, активно порушується під час роботи в парламентських асамблеях та міжнародних організаціях. У зв’язку з цим політик висловила сподівання на підтримку Ліванської сторони ініціатив України в ООН, спрямованих на відновлення миру.

«Ми докладаємо  максимальні зусилля для політико-дипломатичного врегулювання ситуації на Донбасі та закликаємо наших міжнародних партнерів приділяти більше уваги цьому питанню», - заявила Ірина Геращенко.

У зустрічі також взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Г.Гопко, керівник депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Ліванською Республікою С.Соболєв та народні депутати О.Сотник, Л.Ємець, Р.Чубаров, М.Джемілєв.