Новини

17 вересня 2019, 19:12

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому зміни до Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» щодо початку роботи суду

докладніше
17 вересня 2019, 18:26

«Прогнозованість та стабільність України стануть запорукою привабливості для інвестицій», - Дмитро Разумков

докладніше
17 вересня 2019, 18:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити у першому читанні за основу і в цілому зміни до Закону про Національну раду з питань телерадіомовлення щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Нацради

докладніше
17 вересня 2019, 16:30

Секретар Комітету з питань свободи слова Сергій Швець провів особистий прийом громадян

докладніше
17 вересня 2019, 15:29

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проведе виїзні засідання у Краматорську і Сєвєродонецьку (відео)

докладніше
17 вересня 2019, 09:31

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 вересня

докладніше
16 вересня 2019, 18:10

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки провів круглий стіл на тему: «Законодавче забезпечення реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу та реформування системи оборонних закупівель»

докладніше
16 вересня 2019, 16:59

Представники New Leaders Initiative (м. Тбілісі, Грузія) ознайомилися з роботою Українського парламенту

докладніше
16 вересня 2019, 16:10

Заступник голови Комітету з питань бюджету Олександр Трухін провів особистий прийом громадян

докладніше
16 вересня 2019, 12:12

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп (відео)

докладніше
16 вересня 2019, 12:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув проект Постанови про скасування рішення парламенту від 10 вересня

докладніше
16 вересня 2019, 11:18

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект про верифікацію та моніторинг державних виплат (відео)

докладніше
16 вересня 2019, 10:33

«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 лютого 2019, 15:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми розраховуємо на підтримку Ліванської Республіки ініціатив України в ООН спрямованих на відновлення миру»

 

Під час зустрічі 6 лютого 2019 року Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією Національних Зборів Ліванської Республіки сторони обмінялись пропозиціями щодо необхідності активізації міжпарламентського діалогу та двосторонньої співпраці між Україною та Ліванською Республікою.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко підкреслила важливість проведення чергового раунду політичних консультацій між Міністерствами закордонних справ України та Лівану задля визначення ключових питань порядку денного двосторонньої співпраці.

Також у ході зустрічі було обговорено безпекову та  гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованому Донбасі та в Криму. Ірина Геращенко поінформувала присутніх, що однією з ключових проблем є систематичне порушення режиму тиші на Донбасі попри досягнуті раніше домовленості про припинення вогню. Зокрема, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко наголосила на блокуванні процесу звільнення заручників Росією під час переговорів у Мінську.
Особливу увагу під час зустрічі було надано акту агресії Російської Федерації в районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року, коли було захоплено 24 українських військовослужбовця.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко розповіла про співпрацю з міжнародними партнерами, зокрема, США та країнами-членами ЄС стосовно запровадження "Азовського пакету" санкцій проти Росії.

Ірина Геращенко також поінформувала, що питання відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, а також звільнення незаконно утримуваних українців, активно порушується під час роботи в парламентських асамблеях та міжнародних організаціях. У зв’язку з цим політик висловила сподівання на підтримку Ліванської сторони ініціатив України в ООН, спрямованих на відновлення миру.

«Ми докладаємо  максимальні зусилля для політико-дипломатичного врегулювання ситуації на Донбасі та закликаємо наших міжнародних партнерів приділяти більше уваги цьому питанню», - заявила Ірина Геращенко.

У зустрічі також взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Г.Гопко, керівник депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Ліванською Республікою С.Соболєв та народні депутати О.Сотник, Л.Ємець, Р.Чубаров, М.Джемілєв.