Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 січня 2019, 19:08

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Для того, щоб бути Президентом, треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце», - І.Геращенко на Форумі «Від Крут до Брюсселю»

  
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, звертаючись до Президента України Петра Порошенка, його дружини та гостей Форуму «Від Крут до Брюсселю», від імені команди Президента подякувала кожному українцю за те, що протягом останніх п’яти непростих років вистояли, витримали і зберегли країну. Вона також подякувала журналістам, які «підганяли працювати краще», громадським активістам, неурядовим організаціям за те, що «весь цей час, можливо іноді займали різні позиції, але були спільними в одному – зберегли країну».

Перший віце-спікер наголосила, що у Президента є справжня команда, а не оточення: «Лише цинік може назвати оточенням Мустафу Джемілєва; Рефата Чубарова; наших військових, які є тут сьогодні; наш Уряд, який дуже багато працює для того, щоб економічно витягти Україну з тієї прірви, в якій вона була; наших колег по Парламенту».

За словами І.Геращенко, дуже важливо сьогодні усвідомлювати те ключове, що відбулося за п’ять років. «Президентові разом із відновленою українською армією дійсно вдалося не просто зберегти державу, а й звільнити велику частину території Донбасу, звільнити Маріуполь, Авдіївку, Слов’янськ, Краматорськ», - сказала вона.

Перший віце-спікер назвала катастрофічною ситуацією, коли кожна людина, яка «має гострий язичок і гламурний вигляд» може балотуватися  у Президенти. «Для того, щоб бути Президентом, потрібно мати не так гострий язичок, як мову - перфектну українську, перфектну англійську, російську, також багато іноземних мов, - зазначила вона і додала. - Але головне не це. Треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце. І власне, це те, що є сьогодні в Президента Порошенка».

Перший заступник Голови Верховної Ради подякувала Петру Порошенку за сказані ним критичні речі. «Ми й справді могли працювати більше, могли працювати краще, і нам потрібно ще дуже багато зробити, - зокрема, нам потрібно звільнити ще дуже багато політв’язнів Кремля, військовополонених, заручників, - наголосила І.Геращенко і додала. - Коли іноді опускаються руки, як рухатися далі, - вони для мене приклад мужності і того, що не можна зраджувати мету, Україну, віру, надію».

Український політик навела рядки з листа Олега Сенцова, який написав: «Судячи з того, як російський телевізор лає Порошенка та Клімкіна, - вони все роблять правильно!» - і закликала Президента України зробити усе можливе, аби витягти всіх заручників з неволі.

Перший віце-спікер звернулася до українців із закликом підтримати 31 березня того, «хто зможе сказати Путіну: «Ні!», а не «хі-хі»!» Вона підкреслила, що Петро Олексійович вміє сказати «Ні!». За її словами, Путін навіть іноді це чує. «Але ми, Петре Олексійовичу, дуже очікуємо, що він почує вимогу українського народу віддати Крим і Донбас. Тому що ми прагнемо миру, але не шляхом капітуляції, а перемоги. Перемога понад усе! І вона може бути тільки в єдності», - наголосила І.Геращенко.

Перший віце-спікер зазначила, що суспільство підтримує чинного Президента, і підкреслила, що жодна реформа в країні за ці п’ять років не відбулась би без важливого голосування та позиції фракції Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту». Вона подякувала партнерам за надійне плече і підтримку.

Згадуючи подвиг героїв Крут, які намагались захистити українську державу сто років тому, І.Геращенко висловила слова пошани тим молодим людям, які в 2014-му, 2015-му, 2016-му, 2017-му та у 2018-му стали на захист України. «Разом з нашим Верховним Головнокомандувачем, повноправним і повноцінним регіональним лідером України ми не дамо повторити Крути, ми дійдемо до Брюсселя як член ЄС і НАТО. Слава Україні! Слава кожному українцю!» - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України.