Новини

20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше
19 лютого 2020, 18:06

Комітет з питань цифрової трансформації позитивно оцінив роботу Міністерства цифрової трансформації з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів у 2019 році

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 січня 2019, 19:08

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Для того, щоб бути Президентом, треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце», - І.Геращенко на Форумі «Від Крут до Брюсселю»

  
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, звертаючись до Президента України Петра Порошенка, його дружини та гостей Форуму «Від Крут до Брюсселю», від імені команди Президента подякувала кожному українцю за те, що протягом останніх п’яти непростих років вистояли, витримали і зберегли країну. Вона також подякувала журналістам, які «підганяли працювати краще», громадським активістам, неурядовим організаціям за те, що «весь цей час, можливо іноді займали різні позиції, але були спільними в одному – зберегли країну».

Перший віце-спікер наголосила, що у Президента є справжня команда, а не оточення: «Лише цинік може назвати оточенням Мустафу Джемілєва; Рефата Чубарова; наших військових, які є тут сьогодні; наш Уряд, який дуже багато працює для того, щоб економічно витягти Україну з тієї прірви, в якій вона була; наших колег по Парламенту».

За словами І.Геращенко, дуже важливо сьогодні усвідомлювати те ключове, що відбулося за п’ять років. «Президентові разом із відновленою українською армією дійсно вдалося не просто зберегти державу, а й звільнити велику частину території Донбасу, звільнити Маріуполь, Авдіївку, Слов’янськ, Краматорськ», - сказала вона.

Перший віце-спікер назвала катастрофічною ситуацією, коли кожна людина, яка «має гострий язичок і гламурний вигляд» може балотуватися  у Президенти. «Для того, щоб бути Президентом, потрібно мати не так гострий язичок, як мову - перфектну українську, перфектну англійську, російську, також багато іноземних мов, - зазначила вона і додала. - Але головне не це. Треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце. І власне, це те, що є сьогодні в Президента Порошенка».

Перший заступник Голови Верховної Ради подякувала Петру Порошенку за сказані ним критичні речі. «Ми й справді могли працювати більше, могли працювати краще, і нам потрібно ще дуже багато зробити, - зокрема, нам потрібно звільнити ще дуже багато політв’язнів Кремля, військовополонених, заручників, - наголосила І.Геращенко і додала. - Коли іноді опускаються руки, як рухатися далі, - вони для мене приклад мужності і того, що не можна зраджувати мету, Україну, віру, надію».

Український політик навела рядки з листа Олега Сенцова, який написав: «Судячи з того, як російський телевізор лає Порошенка та Клімкіна, - вони все роблять правильно!» - і закликала Президента України зробити усе можливе, аби витягти всіх заручників з неволі.

Перший віце-спікер звернулася до українців із закликом підтримати 31 березня того, «хто зможе сказати Путіну: «Ні!», а не «хі-хі»!» Вона підкреслила, що Петро Олексійович вміє сказати «Ні!». За її словами, Путін навіть іноді це чує. «Але ми, Петре Олексійовичу, дуже очікуємо, що він почує вимогу українського народу віддати Крим і Донбас. Тому що ми прагнемо миру, але не шляхом капітуляції, а перемоги. Перемога понад усе! І вона може бути тільки в єдності», - наголосила І.Геращенко.

Перший віце-спікер зазначила, що суспільство підтримує чинного Президента, і підкреслила, що жодна реформа в країні за ці п’ять років не відбулась би без важливого голосування та позиції фракції Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту». Вона подякувала партнерам за надійне плече і підтримку.

Згадуючи подвиг героїв Крут, які намагались захистити українську державу сто років тому, І.Геращенко висловила слова пошани тим молодим людям, які в 2014-му, 2015-му, 2016-му, 2017-му та у 2018-му стали на захист України. «Разом з нашим Верховним Головнокомандувачем, повноправним і повноцінним регіональним лідером України ми не дамо повторити Крути, ми дійдемо до Брюсселя як член ЄС і НАТО. Слава Україні! Слава кожному українцю!» - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України.