Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 січня 2019, 19:11

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко під час зустрічі із Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою обговорила подальші кроки у питанні звільнення 24 військовополонених


28 січня відбулася зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України, представника гуманітарної підгрупи ТКГ Ірини Геращенко із Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою.

Співрозмовники обмінялися останньою інформацією щодо стану здоров’я 24 військовополонених моряків, захоплених Російською Федерацією 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки.

«Українська сторона наполягає на належному лікуванні поранених та наданні об’єктивної та достовірної інформації про стан їхнього здоров’я. Ми також вимагаємо допуску до них  незалежних лікарів», - наголосила І. Геращенко.  

Перший віце-спікер поінформувала Л. Денісову про хід дебатів ПАРЄ «Відкрита російська агресія проти України: порушення мирного процесу та загроза європейській безпеці» та про ухвалену резолюцію Асамблеї, в якій закріплено вимогу до Російської Федерації поводитися із 24 українськими військовослужбовцями, захопленими у районі Керченської протоки, відповідно до Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Ірина Геращенко висловила переконання, що згадана резолюція має бути врахована під час розгляду апеляції по цій справі.

Під час зустрічі політик також повідомила про намір скерувати звернення до Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович із закликом активніше долучитися до звільнення військовополонених.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова підтвердила інформацію про переведення трьох незаконно утримуваних українців, які отримали поранення, з СІЗО «Матроська тиша» до СІЗО «Лефортово». Разом з тим, Л. Денісова наголосила на відсутності об’єктивної інформації щодо стану їхнього здоров’я та розповіла про набряки у поранених моряків через залишки металевих осколків. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини також підтвердила готовність негайно виїхати до Російської Федерації, щоб відвідати 24 військовополонених. Однак, за її словами, слідчі органи Росії не дають дозволу на такий візит.