Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше
22 березня 2019, 09:28

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 березня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 грудня 2018, 18:56

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

17 грудня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко привітала українців із створенням Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні та відзначила лідерську роль Президента Порошенка у цьому процесі


І.Геращенко поінформувала колег про результати візиту української делегації на чолі із Президентом України до Брюсселю 12-13 грудня ц.р. та наголосила на важливості прийнятих рішень українськими парламентаріями, які високо оцінили міжнародні партнери України. За її словами, завдяки підтримці Закону України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» та запровадження воєнного стану, ЄС продовжив дію санкцій проти РФ.

«Під час зустрічей у Брюсселі, Президент України передав списки фсбшників та членів екіпажів російських кораблів, які брали участь в захопленні українських суден.  Ми переконані, що «Азовський пакет санкцій» буде прийнято ЄС після проходження усіх дебатів та необхідних процедур», - наголосила Перший заступник Голови Парламенту та додала, що «введенням воєнного стану ми також мобілізували наших європейських партнерів».

Ірина Геращенко висловила переконання, що Генеральна Асамблея ООН підтримає ініційований Україною проект резолюції «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів».

Під час виступу політик зазначила, що в рамках візиту було також досягнуто домовленостей щодо підтримки України у питанні розмінування. Вона нагадала, що 6 грудня ц.р., після довгих дебатів було ухвалено Закон України «Про протимінну діяльність в Україні», яким передбачено механізм гуманітарного розмінування, та повідомила, що 13 грудня ц.р. у штаб квартирі НАТО було підписано низку угод, що дозволяють відтепер розпочати практичну фазу імплементації спеціально створеного для допомоги Україні Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Перший віце-спікер закликала парламентаріїв продовжувати реформи у секторі безпеки та оборони. Вона підкреслила важливість врегулювання на законодавчому рівні процесу здійснення закупівель у секторі безпеки та оборони та наголосила на необхідності ухвалення законів про військову поліцію та військових капеланів.

Ірина Геращенко подякувала представникам Кабінету Міністрів України за ухвалення нормативно правових актів, необхідних для отримання соціальної допомоги родинами політв’язнів Кремля.

«Сьогодні вже більше шістдесяти родин політв’язнів Кремля отримали соціальні виплати від Уряду, які вони зможуть спрямувати на юридичну підтримку та допомогу своїм близьким», - зауважила І. Геращенко.

Перший віце-спікер також висловила сподівання, що згодом в рамках цієї ж Урядової програми родини військовополонених також отримають підтримку від Держави.

Насамкінець Ірина Геращенко закликала парламентаріїв долучитись до  акції «Пам’ятай про тих, хто в полоні», покликаної підтримати українських військовополонених моряків, які з порушенням міжнародного права були захоплені Росією, та всіх інших бранців Кремля, незаконно ув’язнених у російських тюрмах та на окупованих територіях України. Акція проходила 17 грудня ц.р. на Майдані Незалежності .