Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 грудня 2018, 18:56

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

17 грудня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко привітала українців із створенням Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні та відзначила лідерську роль Президента Порошенка у цьому процесі


І.Геращенко поінформувала колег про результати візиту української делегації на чолі із Президентом України до Брюсселю 12-13 грудня ц.р. та наголосила на важливості прийнятих рішень українськими парламентаріями, які високо оцінили міжнародні партнери України. За її словами, завдяки підтримці Закону України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» та запровадження воєнного стану, ЄС продовжив дію санкцій проти РФ.

«Під час зустрічей у Брюсселі, Президент України передав списки фсбшників та членів екіпажів російських кораблів, які брали участь в захопленні українських суден.  Ми переконані, що «Азовський пакет санкцій» буде прийнято ЄС після проходження усіх дебатів та необхідних процедур», - наголосила Перший заступник Голови Парламенту та додала, що «введенням воєнного стану ми також мобілізували наших європейських партнерів».

Ірина Геращенко висловила переконання, що Генеральна Асамблея ООН підтримає ініційований Україною проект резолюції «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів».

Під час виступу політик зазначила, що в рамках візиту було також досягнуто домовленостей щодо підтримки України у питанні розмінування. Вона нагадала, що 6 грудня ц.р., після довгих дебатів було ухвалено Закон України «Про протимінну діяльність в Україні», яким передбачено механізм гуманітарного розмінування, та повідомила, що 13 грудня ц.р. у штаб квартирі НАТО було підписано низку угод, що дозволяють відтепер розпочати практичну фазу імплементації спеціально створеного для допомоги Україні Трастового фонду НАТО із знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Перший віце-спікер закликала парламентаріїв продовжувати реформи у секторі безпеки та оборони. Вона підкреслила важливість врегулювання на законодавчому рівні процесу здійснення закупівель у секторі безпеки та оборони та наголосила на необхідності ухвалення законів про військову поліцію та військових капеланів.

Ірина Геращенко подякувала представникам Кабінету Міністрів України за ухвалення нормативно правових актів, необхідних для отримання соціальної допомоги родинами політв’язнів Кремля.

«Сьогодні вже більше шістдесяти родин політв’язнів Кремля отримали соціальні виплати від Уряду, які вони зможуть спрямувати на юридичну підтримку та допомогу своїм близьким», - зауважила І. Геращенко.

Перший віце-спікер також висловила сподівання, що згодом в рамках цієї ж Урядової програми родини військовополонених також отримають підтримку від Держави.

Насамкінець Ірина Геращенко закликала парламентаріїв долучитись до  акції «Пам’ятай про тих, хто в полоні», покликаної підтримати українських військовополонених моряків, які з порушенням міжнародного права були захоплені Росією, та всіх інших бранців Кремля, незаконно ув’язнених у російських тюрмах та на окупованих територіях України. Акція проходила 17 грудня ц.р. на Майдані Незалежності .