Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 грудня 2018, 19:20

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Російська Федерація вже п’ятий рік втручається в особисте життя та приносить горе українським родинам», - Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради

  

3 грудня Перший віце-спікер Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради звернула увагу народних депутатів України на важливість правового режиму воєнного стану в 10 областях України, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії. Політик повідомила, що минулого тижня провела ряд зустрічей із українськими військовослужбовцями, які повністю підтримують рішення Верховного Головнокомандувача ЗСУ та кожну годину використовують для посилення обороноздатності нашої Держави. За словами І. Геращенко,  зараз військові проводять спеціальні навчання для посилення обороноздатності ЗСУ та відпрацьовують механізм координації співпраці із цивільними адміністраціями задля надання відсічі можливим зовнішнім та внутрішнім загрозам.

Ірина Геращенко засудила заяви окремих політичних сил щодо втручання в особисте життя українців у зв’язку із правовим режимом воєнного стану та звернула увагу, що згаданий правовий режим було введено саме для можливої відсічі РФ, яка вже п’ятий рік втручається в особисте життя українців.

«1,5 тисячі жінок залишились удовами, 2 тисячі дітей втратили батьків, понад 2 300 жінок втратили найдорожче - своїх синів, які загинули захищаючи Батьківщину. РФ та її армія вже п’ятий рік втручається в особисте життя українців та приносить горе в українські родини», - наголосила І. Геращенко.

 Перший віце-спікер також спростувала поширену інформацію про негативні наслідки дії правового режиму воєнного стану для української економіки та нагадала, що Росія почала ускладнювати  рух суден в акваторії ще в травні ц.р., блокуючи роботу портів Маріуполь та Бердянськ. Ірина Геращенко подякувала представникам КНР, які головували на засіданні Ради Безпеки ООН, де більшість країн-членів засудили агресію РФ проти України та наголосили на неприпустимості подальшої економічної блокади України з боку РФ.

«Сьогодні ми маємо зробити все можливе, аби якнайшвидше звільнити 24 військовополонених, захоплених ФСБ РФ, а також заручників та політв’язнів з окупованого Донбасу, Криму та з РФ – Сенцова, Кольченка, Сущенка та усіх інших», - зауважила І. Геращенко.

Вона додала, що українська сторона задля звільнення заручників і політв’язнів готова передати громадян РФ, затриманих в Україні за злочини проти територіальної цілісності України.

Під час свого виступу І. Геращенко закликала включити до порядку денного Парламенту та  6 грудня ц.р. розглянути законопроект «Про прилеглу зону України» №8361 задля посилення сектору безпеки та оборони.

Також І. Геращенко звернулась до представників Фракції Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» з проханням підтвердити чи спростувати інформацію, поширену ЗМІ про здійснення народним депутатом України С. Семенченком неофіційного закордонного візиту до Грузії з використанням дипломатичного паспорту та про його контактування із особами, затриманими спецслужбами Грузії за підозрою у вчинені злочину, передбаченого ст. 236 Кримінального кодексу Грузії («Незаконна купівля та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин»).

Перший віце-спікер також повідомила, що у встановлений спосіб скерує депутатський запит задля перевірки зазначеної інформації та у разі її підтвердження вжиття відповідних заходів відповідно до норм чинного законодавства.