Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 грудня 2018, 19:20

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Російська Федерація вже п’ятий рік втручається в особисте життя та приносить горе українським родинам», - Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради

  

3 грудня Перший віце-спікер Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради звернула увагу народних депутатів України на важливість правового режиму воєнного стану в 10 областях України, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії. Політик повідомила, що минулого тижня провела ряд зустрічей із українськими військовослужбовцями, які повністю підтримують рішення Верховного Головнокомандувача ЗСУ та кожну годину використовують для посилення обороноздатності нашої Держави. За словами І. Геращенко,  зараз військові проводять спеціальні навчання для посилення обороноздатності ЗСУ та відпрацьовують механізм координації співпраці із цивільними адміністраціями задля надання відсічі можливим зовнішнім та внутрішнім загрозам.

Ірина Геращенко засудила заяви окремих політичних сил щодо втручання в особисте життя українців у зв’язку із правовим режимом воєнного стану та звернула увагу, що згаданий правовий режим було введено саме для можливої відсічі РФ, яка вже п’ятий рік втручається в особисте життя українців.

«1,5 тисячі жінок залишились удовами, 2 тисячі дітей втратили батьків, понад 2 300 жінок втратили найдорожче - своїх синів, які загинули захищаючи Батьківщину. РФ та її армія вже п’ятий рік втручається в особисте життя українців та приносить горе в українські родини», - наголосила І. Геращенко.

 Перший віце-спікер також спростувала поширену інформацію про негативні наслідки дії правового режиму воєнного стану для української економіки та нагадала, що Росія почала ускладнювати  рух суден в акваторії ще в травні ц.р., блокуючи роботу портів Маріуполь та Бердянськ. Ірина Геращенко подякувала представникам КНР, які головували на засіданні Ради Безпеки ООН, де більшість країн-членів засудили агресію РФ проти України та наголосили на неприпустимості подальшої економічної блокади України з боку РФ.

«Сьогодні ми маємо зробити все можливе, аби якнайшвидше звільнити 24 військовополонених, захоплених ФСБ РФ, а також заручників та політв’язнів з окупованого Донбасу, Криму та з РФ – Сенцова, Кольченка, Сущенка та усіх інших», - зауважила І. Геращенко.

Вона додала, що українська сторона задля звільнення заручників і політв’язнів готова передати громадян РФ, затриманих в Україні за злочини проти територіальної цілісності України.

Під час свого виступу І. Геращенко закликала включити до порядку денного Парламенту та  6 грудня ц.р. розглянути законопроект «Про прилеглу зону України» №8361 задля посилення сектору безпеки та оборони.

Також І. Геращенко звернулась до представників Фракції Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» з проханням підтвердити чи спростувати інформацію, поширену ЗМІ про здійснення народним депутатом України С. Семенченком неофіційного закордонного візиту до Грузії з використанням дипломатичного паспорту та про його контактування із особами, затриманими спецслужбами Грузії за підозрою у вчинені злочину, передбаченого ст. 236 Кримінального кодексу Грузії («Незаконна купівля та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин»).

Перший віце-спікер також повідомила, що у встановлений спосіб скерує депутатський запит задля перевірки зазначеної інформації та у разі її підтвердження вжиття відповідних заходів відповідно до норм чинного законодавства.