Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 грудня 2018, 14:49

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України з рідними військовополонених


 

4 грудня Перший віце-спікер, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка з рідними військовополонених, захоплених ФСБ РФ 25 листопада ц.р.

Глава держави розповів про зусилля держави і мобілізацію наших партнерів задля свободи військовополонених, які мають бути звільнені без всяких передумов.

«Ми не йдемо на жодні компроміси. І коли кажуть: чи є якісь попередні умови для того, щоб ми робили будь-які подальші кроки? Я кажу: перший крок – воїни додому», - повідомив Президент.

Інформуючи про переговори з лідерами держав та міжнародних організацій, П. Порошенко підкреслив, що міжнародна спільнота сформувала чіткі вимоги до керівництва РФ щодо негайного звільнення українців, повернення захоплених кораблів та забезпечення безперешкодного проходу Керченською протокою.


Глава держави подякував учасникам зустрічі за зразкове та патріотичне виховання українців та висловив слова підтримки рідним командира катера «Бердянськ», лейтенанта Романа Мокряка, Богдана Небилиці, який служить командиром катеру «Нікополь» та рідним наймолодшого із моряків катера «Бердянськ» - 18-річного Андрія Ейдера, який отримав поранення під час захоплення. Президент висловив сподівання, що найближчим часом вдасться отримати інформацію щодо стану здоров’я А. Ейдера.

Батько військовополоненого моряка Василя Сороки від імені всіх військовополонених подякував за підтримку та зусилля, які докладаються для звільнення їх рідних та передав прапор, який за його словами вийшов з Криму.

«Думаю, що ми з цим прапором будемо зустрічати наших військовополонених разом», - сказав Віктор Сорока.


Під час наради Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, Міністр оборони України Степан Полторак, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ, адмірал Ігор Воронченко  поінформували родичів про соціальну підтримку захоплених українців та розповіли про координацію зусиль з Міністерством закордонних справ України задля доступу консулів, представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до українців та посилення тиску проти РФ.

«Моряки демонструють гідність. Вони мужньо витримують психологічне навантаження і дають відсіч спробам обробки з боку ФСБ РФ», - зауважила І. Геращенко.