Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 грудня 2018, 14:49

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України з рідними військовополонених


 

4 грудня Перший віце-спікер, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка з рідними військовополонених, захоплених ФСБ РФ 25 листопада ц.р.

Глава держави розповів про зусилля держави і мобілізацію наших партнерів задля свободи військовополонених, які мають бути звільнені без всяких передумов.

«Ми не йдемо на жодні компроміси. І коли кажуть: чи є якісь попередні умови для того, щоб ми робили будь-які подальші кроки? Я кажу: перший крок – воїни додому», - повідомив Президент.

Інформуючи про переговори з лідерами держав та міжнародних організацій, П. Порошенко підкреслив, що міжнародна спільнота сформувала чіткі вимоги до керівництва РФ щодо негайного звільнення українців, повернення захоплених кораблів та забезпечення безперешкодного проходу Керченською протокою.


Глава держави подякував учасникам зустрічі за зразкове та патріотичне виховання українців та висловив слова підтримки рідним командира катера «Бердянськ», лейтенанта Романа Мокряка, Богдана Небилиці, який служить командиром катеру «Нікополь» та рідним наймолодшого із моряків катера «Бердянськ» - 18-річного Андрія Ейдера, який отримав поранення під час захоплення. Президент висловив сподівання, що найближчим часом вдасться отримати інформацію щодо стану здоров’я А. Ейдера.

Батько військовополоненого моряка Василя Сороки від імені всіх військовополонених подякував за підтримку та зусилля, які докладаються для звільнення їх рідних та передав прапор, який за його словами вийшов з Криму.

«Думаю, що ми з цим прапором будемо зустрічати наших військовополонених разом», - сказав Віктор Сорока.


Під час наради Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, Міністр оборони України Степан Полторак, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ, адмірал Ігор Воронченко  поінформували родичів про соціальну підтримку захоплених українців та розповіли про координацію зусиль з Міністерством закордонних справ України задля доступу консулів, представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до українців та посилення тиску проти РФ.

«Моряки демонструють гідність. Вони мужньо витримують психологічне навантаження і дають відсіч спробам обробки з боку ФСБ РФ», - зауважила І. Геращенко.