Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 грудня 2018, 17:16

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко обговорила із військовослужбовцями 11-ї ОБрАА особливості правового режиму военного стану

 

30 листопада Перший віце-спікер, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко в рамках виїзного засідання до м.Херсон для участі у засіданні ТСК Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на К.Гандзюк та інших громадських активістів відвідала військовослужбовців 11-тої окремої бригади армійської авіації (11 ОБрАА).

Ірина Геращенко поспілкувалась із особовим складом та керівництвом 11 ОБрАА. Під час зустрічі було обговорено реформу сектору безпеки та оборони, зокрема, у частині модернізації і оновлення техніки та озброєння, необхідного для надання відсічі агресії РФ.

Військовослужбовці розповіли І. Геращенко про проведення навчань для членів екіпажу та про виконання завдань з охорони Державного кордону України, зокрема, і над акваторією. Представники 11 ОБрАА відзначили позитивні зміни з 2014 року у частині оновлення техніки армійської авіації та поінформували, що під час дії правового режиму воєнного стану військове керівництво опрацьовує взаємодію з органами місцевого самоврядування та координацію дій у разі можливого загострення безпекової ситуації.

«Військовослужбовці повністю підтримують рішення Верховного Головнокомандувача ЗСУ про запровадження правового режиму воєнного стану та кожну годину використовують для посилення обороноздатності нашої Держави», - повідомила І.Геращенко.

Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.Геращенко також поінформувала військовослужбовців про заходи які вживаються задля найшвидшого звільнення військовополонених, захоплених ФСБ РФ  25 листопада ц.р. у районі Керченської протоки.