Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 грудня 2018, 08:47

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: Введення воєнного стану - це й сигнал SOS міжнародному співтовариству

30 листопада Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Херсонської області. Під час виступу Ірина Геращенко підкреслила, що після проведення Російською Федерацією так званих «виборів» на окупованому Донбасі 11 листопада ц.р. Кремль 25 листопада ц.р. свідомо пішов на загострення безпекової ситуації, вчинивши акт збройної агресії проти України  в Азово - Керченській акваторії, внаслідок чого українські судна піддались обстрілам і разом із членами екіпажу були захоплені  РФ. 

І. Геращенко нагадала, що Росія почала ускладнювати  рух суден в Азові з травня ц.р. «Блокування торгових суден, які перевозили зерно  чи металургійну продукцію - це один із методів гібридної війни РФ проти України, аби  послабити  українську економіку», - зауважила вона.

Політик нагадала, що українська влада негайно поінформувала міжнародних партнерів про ускладнення навігації у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. І. Геращенко також нагадала, що Європейський парламент 25 жовтня ц.р. схвалив резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі. Також наші військові з вересня нарощували там свою присутність.

Перший віце-спікер наголосила, що введення воєнного стану строком на 30 діб у 10 областях, зокрема, і на Херсонщині, стало необхідною умовою для  мобілізації  міжнародних партнерів у питанні протидії агресії  та задля проведення превентивних і контррозвідувальних заходів, спрямованих  на посилення обороноздатності та безпеки . 

Політик звернула увагу, що президент США Д.Трамп скасував зустріч з президентом РФ В.Путіним на саміті G20. «Це потужний сигнал підтримки України», - наголосила І. Геращенко.

Однак, за словами Першого віце-спікера, Україна розраховує й на більш практичну допомогу міжнародної спільноти у цьому питанні. «Ми закликаємо міжнародних партнерів тиснути на РФ щодо звільнення 24 військовополонених, так само як і політичних в’язнів Кремля. Росія має розблокувати прохід суден у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії та  повернути захоплені українські кораблі», - підкреслила І. Геращенко.

Політик зауважила, що сьогодні Україна має дати відсіч як зовнішнім, так і внутрішнім загрозам. У цьому зв’язку І. Геращенко закликала активізувати роботу правоохоронних органів, зокрема і на місцевому рівні задля протидії можливим загрозам.

Перший віце-спікер звернула увагу учасників Ради регіонального розвитку Херсонщини, що напередодні парламентських та президентських виборів важливо зберегти єдність України, незважаючи на різні ідеології політичних сил.

Ірина Геращенко також  висловила сподівання, що найближчим часом Україна отримає Єдину помісну православну церкву.