Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 грудня 2018, 08:47

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: Введення воєнного стану - це й сигнал SOS міжнародному співтовариству

30 листопада Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Херсонської області. Під час виступу Ірина Геращенко підкреслила, що після проведення Російською Федерацією так званих «виборів» на окупованому Донбасі 11 листопада ц.р. Кремль 25 листопада ц.р. свідомо пішов на загострення безпекової ситуації, вчинивши акт збройної агресії проти України  в Азово - Керченській акваторії, внаслідок чого українські судна піддались обстрілам і разом із членами екіпажу були захоплені  РФ. 

І. Геращенко нагадала, що Росія почала ускладнювати  рух суден в Азові з травня ц.р. «Блокування торгових суден, які перевозили зерно  чи металургійну продукцію - це один із методів гібридної війни РФ проти України, аби  послабити  українську економіку», - зауважила вона.

Політик нагадала, що українська влада негайно поінформувала міжнародних партнерів про ускладнення навігації у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. І. Геращенко також нагадала, що Європейський парламент 25 жовтня ц.р. схвалив резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі. Також наші військові з вересня нарощували там свою присутність.

Перший віце-спікер наголосила, що введення воєнного стану строком на 30 діб у 10 областях, зокрема, і на Херсонщині, стало необхідною умовою для  мобілізації  міжнародних партнерів у питанні протидії агресії  та задля проведення превентивних і контррозвідувальних заходів, спрямованих  на посилення обороноздатності та безпеки . 

Політик звернула увагу, що президент США Д.Трамп скасував зустріч з президентом РФ В.Путіним на саміті G20. «Це потужний сигнал підтримки України», - наголосила І. Геращенко.

Однак, за словами Першого віце-спікера, Україна розраховує й на більш практичну допомогу міжнародної спільноти у цьому питанні. «Ми закликаємо міжнародних партнерів тиснути на РФ щодо звільнення 24 військовополонених, так само як і політичних в’язнів Кремля. Росія має розблокувати прохід суден у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії та  повернути захоплені українські кораблі», - підкреслила І. Геращенко.

Політик зауважила, що сьогодні Україна має дати відсіч як зовнішнім, так і внутрішнім загрозам. У цьому зв’язку І. Геращенко закликала активізувати роботу правоохоронних органів, зокрема і на місцевому рівні задля протидії можливим загрозам.

Перший віце-спікер звернула увагу учасників Ради регіонального розвитку Херсонщини, що напередодні парламентських та президентських виборів важливо зберегти єдність України, незважаючи на різні ідеології політичних сил.

Ірина Геращенко також  висловила сподівання, що найближчим часом Україна отримає Єдину помісну православну церкву.