Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 листопада 2018, 09:31

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Вибори Президента України - Верховного Головнокомандувача ЗСУ відбудуться 31 березня наступного року, і його обиратиме не Москва, а виключно український народ»

 


26 листопада Перший віце-спікер Ірина Геращенко під час позачергового засідання Верховної Ради України звернулась до керівників депутатських фракцій і груп Парламенту із закликом підтримати рішення щодо введення воєнного стану у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбулась 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів ВМС Збройних Сил України. 

Ірина Геращенко зазначила, що внаслідок збройного нападу на військові катери Військово-морських сил України були захоплені військовослужбовці - Артеменко Андрій, 1994 р.н., Сорока Василь, 1991 р.н., Ейдер Андрій 1999 р.н.

«Сьогодні ми всі пишаємось нашими військовослужбовцями, які здійснили супротив російському агресору», - наголосила І. Геращенко.

Звертаючись до керівників депутатських фракцій і груп Парламенту, Ірина Геращенко засудила той факт, що питання територіальної цілісності та суверенітету цікавлять представників окремих політичних сил у Парламенті менше, аніж питання президентських виборів в Україні. Вона наголосила, що сьогодні у м. Нью-Йорк, США, відбувалось засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку із загостренням ситуації в Керченській протоці та повідомила, що, на жаль, Парламент не спромігся ухвалити позитивне рішення до початку засідання. Ірина Геращенко також назвала символічним, що під час засідання РБ ООН представник РФ в ООН також висловив позицію про те, що Україна має намір ввести воєнний стан виключно задля перенесення виборів.    

«Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня наступного року. Важливо, що не Москва, а виключно український народ обиратиме Президента України - Верховного Головнокомандувача ЗСУ», - заявила політик.

Ірина Геращенко закликала підтримати рішення щодо ведення воєнного стану. За результатами розгляду проект Закону «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»» (№9338) був підтриманий 276  голосами «за».

Також під час позачергового засідання Парламент ухвалив рішення щодо проведення президентських виборів 31 березня 2019 року та підтримав Постанову «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу у зв'язку з черговим актом агресії Російської Федерації проти України» №9341 від 26.11.2018.