Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 листопада 2018, 23:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко привітала колектив Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» зі 100-річним ювілеєм

 

20 листопада Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко привітала колектив та керівництво Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» зі 100-річним ювілеєм. Вона підкреслила, що представники інформаційного агентства залишаються прикладом  дотримання журналістських стандартів для усіх медіа в Україні щодо висвітлення головних та  суспільно важливих новин.

«Оперативною роботою репортерів вашого інформаційного агентства в Брюсселі, Берліні та в інших столицях світу можна дійсно пишатись», - підкреслила І. Геращенко.

Політик наголосила, що репортери агентства «Укрінформ» роблять також важливий внесок для надання Україні Томосу про автокефалію Православної Церкви.

Ірина Геращенко зазначила, що, на жаль, серед присутніх на ювілеї не має одного із журналістів «Укрінформу» - Олега  Задоянчука, який не ухилявся від військового обовязку, пішов захищати Україну в рядах ЗСУ та у вересні 2014 року  загинув на Донбасі під обстрілами російської артилерії. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Олега Задоянчука.

Перший віце-спікер подякувала працівникам «Укрінформу» за висвітлення актуальної інформації про події на Донбасі, ситуацію із звільненням заручників та політв’язнів Кремля.  

«Ми і надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб якнайшвидше звільнити вашого колегу - Романа Сущенка та інших політв’язнів Кремля», - зазначила І. Геращенко.

Також з нагоди 100-річчя агентства Ірина Геращенко вручила працівникам  «Укрінформу» відзнаки Верховної Ради України.