Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 листопада 2018, 13:21

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: законопроект про засади адміністративно-територіального устрою України (№8051) парламент має розглянути найближчого сесійного тижня (відео+текст)

          Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку у понеділок.
  

12 листопада Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко взяла участь у сьомому засіданні Ради регіонального розвитку, що відбулась під головуванням Президента України Порошенка П.О., за участі Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., представників центральних органів виконавчої влади та представників місцевого самоврядування.

Заслухавши виступи Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Віце-прем’єр-міністра - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г., які наголошували на необхідності продовження реформи децентралізації України, Ірина Геращенко запевнила, що Верховна Рада України залишатиметься надійним партнером для продовження впровадження реформ у цьому напрямі.

«Є дві теми, які об’єднують усі політичні сили у Залі Парламенту – це тема євроінтеграції та реформа децентралізації, яка, серед іншого є складовою нашого європейського курсу розвитку», - наголосила І. Геращенко.

Перший віце-спікер підтримала необхідність внесення відповідних змін до Конституції України, що сприятимуть подальшому впровадженню реформи децентралізації.

«Парламентарії за дві сесії Верховної Ради України мають розглянути ці важливі пропозиції, так само як і проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» (№8051)», - наголосила І. Геращенко та додала «Якщо керівництво місцевої влади наголошує на важливості цього законопроекту (№8051) – завдання Парламенту найближчого сесійного тижня розглянути його у Залі».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко також від імені Парламенту подякувала дружині Президента України Марині Порошенко за вагомий вклад у розвиток інклюзивної освіти.

«Всі люди рівні і мають однакове право на освіту та соціальну підтримку», - зауважила І. Геращенко.