Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 вересня 2003, 15:21

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко зустрівся з Маршалом Сейму Республіки Польща Мареком Боровським

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко у середу зустрівся з Маршалом Сейму Республіки Польща Мареком Боровським.

Як повідомили Інформаційному управлінню у Секретаріаті Заступника Голови Верховної Ради України, сторони узгодили терміни першого засідання Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща, яке відбудеться в Києві 13-14 жовтня поточного року за участю голів парламентів обох країн.

О.Зінченко висловився за те, щоб Міжпарламентська асамблея “відрізнялась від аналогічних форм співпраці більш технологічним, інформативним та візуальним рівнем матеріалів, запропонованих до її роботи”.

Він також запропонував зробити Інтернет-сайт, присвячений роботі Асамблеї, на якому будуть розміщуватися документи про її роботу двома мовами. “Це вкрай доцільно з урахуванням того, що наступний рік буде роком Польщі в Україні”, - наголосив Заступник Голови Верховної Ради.

Під час зустрічі сторони дійшли згоди щодо проведення першого засідання Асамблеї “двома частинами, які були б присвячені політичним та економічним питанням співпраці”. Заплановано, що перша частина засідання буде носити робочу назву “Україно-польські стосунки після розширення ЄС 1 травня 2004 року”, друга частина – “Економічна співпраця України та Республіки Польща: стан, проблеми та перспективи”.

Під час зустрічі М.Боровський висловив подяку щодо прийняття українським парламентом спільної заяви щодо Волинських подій 1942-43 рр.. “Це добрий початок дискусії про минуле, яку ми будемо продовжувати, це індикатор суспільної свідомості та конструктивної співпраці між двома країнами”, - сказав він.

Як повідомлялось раніше, 10 вересня на запрошення Сейму Республіки Польща відбувається робочий візит делегації Верховної Ради України на чолі з Заступником Голови Верховної Ради Олександром Зінченком до Польщі. Мета візиту – обговорення питань підготовки першого засідання Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща.

Також заплановані зустрічі О.Зінченка з Заступником Маршала Сенату, Головою польської частини Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща Іолантою Данеляк та представниками ділових кіл Польщі. Як очікується, сторони обговорять широке коло економічних питань та питань, пов’язаних з євроінтеграцією.

О.Зінченко очолює українську частину Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща.