Новини

18 вересня 2020, 16:50

Співчуття Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова у зв’язку зі смертю Дмитра Микитовича Притики

докладніше
18 вересня 2020, 16:49

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про запобігання корупції”

докладніше
18 вересня 2020, 16:00

З 15 по 18 вересня Верховна Рада прийняла 13 законів України і 10 проєктів законів

докладніше
18 вересня 2020, 15:45

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу законопроєкт про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку України

докладніше
18 вересня 2020, 13:57

Необхідно активізувати співробітництво між Україною та Болгарією в економічній та гуманітарній сферах, - Дмитро Разумков

докладніше
18 вересня 2020, 13:50

Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів завершила розгляд двох звернень представників бізнесу

докладніше
18 вересня 2020, 13:44

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
18 вересня 2020, 13:38

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з опрацювання та підготовки до другого читання законопроекту про адміністративну процедуру

докладніше
18 вересня 2020, 13:30

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS)

докладніше
18 вересня 2020, 12:05

Представник українського парламенту взяв участь в міжнародному онлайн-заході «LegisTech for Democracy»

докладніше
18 вересня 2020, 11:26

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроекти щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів

докладніше
18 вересня 2020, 10:45

Голова Верховної Ради України провів нараду щодо тестування хворих з підозрою на COVID-19 за участю очільників МОЗ та Мінфіну

докладніше
18 вересня 2020, 09:48

Відбулося перше засідання ТСК Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду

докладніше
18 вересня 2020, 09:31

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 липня 2018, 18:48

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко закликала лідерів фракцій доєднатись до співавторства та підтримати проект Постанови Верховної Ради України ««Про посилення заходів щодо політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом»

 

«Напередодні Саміту Україна-ЄС ми підготували проект Постанови Верховної Ради України щодо посилення політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС. Прошу лідерів фракції доєднатися до цієї заяви, це буде символізувати нашу солідарну позицію щодо виконання Угоди про асоціацію», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради. 
Перший віце-спікер повідомила, що сьогодні, напередодні 20-го ювілейного Саміту Україна-ЄС, відбудеться зустріч керівництва Парламенту, представників профільних Комітетів та представників Кабінету Міністрів України з Надзвичайними та Повноважними Послами держав-членів ЄС в Україні  задля обговорення подальшої співпраці у сфері європейської інтеграції.
 Ірина Геращенко повідомила, що до участі у заході також запрошена Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.
«Український омбудсмен поінформує послів ЄС, зокрема, і партнерів по нормандському формату про порушення РФ не лише Мінських домовленостей, але й ключових норм міжнародного гуманітарного права», - поінформувала І. Геращенко.
Від імені Парламенту представник гуманітарної підгрупи ТКГ І. Геращенко подякувала Л. Денісовій за прихильність до гуманітарної важливої місії – «підтримати політв’язнів Кремля, надати їм важливий політичний сигнал, що Україна за них бореться».
Також Ірина Геращенко повідомила, що дякуючи кропіткій роботі представників постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, 28 червня у м. Страсбург було ухвалено важливу резолюцію щодо громадян України, затриманих за політичними мотивами Російською Федерацією.
За словами І. Геращенко, резолюція містить заклик до РФ негайно звільнити усіх заручників та політв’язнів, які утримуються на тимчасово окупованих територіях України та в РФ, прізвища яких перелічені в Постанові    Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження політичних репресій з боку Російської Федерації проти громадян України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та звільнення політичних в’язнів - громадян України» (від 01.03.20182312-VIII).