Новини

18 лютого 2019, 21:03

Ірина Геращенко: Парламент має розширити повноваження Комітету з питань європейської інтеграції для пришвидшення виконання Україною зобов’язань по Угоді про асоціацію

докладніше
18 лютого 2019, 16:39

Відбувся особистий прийом громадян головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко

докладніше
18 лютого 2019, 16:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підтримав зміни до Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП

докладніше
18 лютого 2019, 13:02

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у 55-ій Мюнхенській конференції з безпеки

докладніше
18 лютого 2019, 11:14

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ініціює проведення парламентських слухань на тему: "Детінізація заробітної плати"

докладніше
18 лютого 2019, 09:47

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель

докладніше
15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 червня 2018, 10:34

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко висловила підтримку позиції членів комітету щодо необхідності створення Міністерства ветеранів, яке б комплексно вирішувало питання реінтеграції і реабілітації військових

 
20 червня 2018 року Перший віце-спікер Ірина Геращенко взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Під час вступного слова, політик поінформувала членів Комітету, представників громадських організацій та спілок про досягнуті домовленості 19.06.2018 із представниками ветеранів війни в Афганістані, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів АТО та шахтарів, які вчора вийшли на мітинг до площі Конституції, біля Верховної Ради України.  
Ірина Геращенко зауважила, що питання соціальних та пенсійних виплат, монетизації пільг ветеранам, питання отримання медичних послуг та інші мають бути предметом дискурсу , в першу чергу, уряду і профільних Комітетів Верховної Ради України. В той же час, політик закликала всіх відійти і відмовитися від популізму у питаннях пільг , висловила сподівання, що й Уряд займе більш активну позицію щодо діалогу з неурядовими організаціями і профспілками .
Перший віце-спікер зауважила, що задля врегулювання окремих питань найближчим часом буде скерований депутатський запит до Уряду.
Також вона висловила підтримку позиції членів комітету щодо необхідності створення Міністерства  ветеранів, яке б комплексно вирішувало питання реінтеграції і реабілітації військових. 
«Подібні міністерства у справах ветеранів вже довели ефективність роботи у США, Канаді, інших країнах. Очевидно, що сьогодні і Україні потребує центрального органу виконавчої влади, який забезпечуватиме формування та  реалізацію політики держави у сфері соціального захисту ветеранів та  учасників бойових дій», - наголосила І. Геращенко під час вступного слова на засіданні Комітету.  
Під час засідання Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю були розглянуті питання, які належать до компетенції Комітету. За результатами обговорення, учасниками засідання домовлено про подальшу роботу над врегулюванням проблемних питань.
В той же час в ході засідання Комітету було констатовано, що ряд питань потребують значних додаткових коштів , яких немає в бюджеті, а також потребують додаткового опрацювання Міністерством соціальної політики України, Міністерством фінансів України та Міністерством охорони здоров’я України.