Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 травня 2018, 14:59

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Україна та Македонія мають обопільний інтерес до активізації співпраці у торгівельно-економічній сфері та у сфері євроатлантичної інтеграції, - І. Геращенко

 


29 травня відбулась зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко із делегацією Республіки Македонія на чолі із керівником депутатської групи  з міжпарламентських зв’язків з Україною Собранія Республіки Македонія Йованом Мітрескі. Під час зустрічі було обговорено широке коло двосторонніх питань, активізацію міжпарламентського діалогу, зокрема у торгівельно-економічній сфері. 

Ірина Геращенко поінформувала представників делегації Республіки Македонія про реформи в Україні , зокрема, про  децентралізацію, дерегуляцію,  ухвалений  Парламентом Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна», що сприяє прозорості приватизаційних процесів. 

Також вона висловила сподівання, що в перші сесійні дні червня буде ухвалено законопроект «Про Вищий антикорупційний суд» . 

І. Геращенко розповіла про погіршення безпекової і гуманітарної ситуації на Донбасі, збільшення обстрілів, про загиблих і поранених, в тому числі останні трагічні новини про вбитих українських дітей. 

Інформуючи про роботу гуманітарної підгрупи ТКГ, І. Геращенко зауважила, що питання звільнення заручників залишається заблокованим, і вони перебувають в повній ізоляції як на тимчасово окупованому Донбасі, так і в Криму. Політик звернула увагу, що жодних представників міжнародних гуманітарних місій, зокрема й МКЧХ, не допускають до тимчасово окупованих територій України. Вона наголосила, що до заручників та політв’язнів не допускають представників МКЧХ, лікарів та родичів. При цьому політик звернула увагу на стан здоров’я О. Сенцова та В. Балуха, які оголосили безстрокове голодування.

«Єдиною умовою припинення голодування Олега Сенцова – це звільнення усіх політв’язнів. Ми розраховуємо на підтримку всіх країн світу щодо тиску на РФ задля розблокування процесу звільнення незаконно утримуваних громадян України», - зауважила І. Геращенко.  

 

Своєю чергою, керівник депутатської групи Собранія Республіки Македонія з міжпарламентських зв’язків з Україною Йован Мітрескі наголосив на необхідності активізації співпраці між країнами, зокрема, і на міжпарламентському рівні. Він запевнив, що Республіка Македонія підтримуватиме усі ініціативи України, спрямовані на політико-дипломатичне врегулювання конфлікту. 

 

У зустрічі також взяли участь: народні депутати України - Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія Андрій Шинькович, член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія Михайло Кобцев, Надзвичайний і Повноважний Посол Македонії в Україні Столє Змейкоскі, член депутатської групи Собранія Республіки Македонія з міжпарламентських зв’язків з Україною Ейюп Алімі,  член депутатської групи Собранія Республіки Македонія з міжпарламентських зв’язків з Україною Весна Пемова, секретар депутатської групи Собранія Республіки Македонія з міжпарламентських зв’язків з Україною Біляна Огненовська, помічник Надзвичайного і Повноважного посла Македонії в Україні Алла Мілошевіч.