Новини

22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 березня 2019, 10:10

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Я впевнений, що Україна буде членом Європейського Союзу, а наше завдання – наполегливо працювати!»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 травня 2018, 20:06

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко та Ірина Фріз вручили відзнаки Верховної Ради України представникам Одеського загону морської охорони ДПСУ

 

18 травня 2018 року в рамках робочого візиту до Одеси Перший заступник Голови Верховної Ради України  Ірина Геращенко та Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз завітали до Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби України (ДПСУ) та поспілкувались із керівництвом та особовим складом Одеського загону морської охорони ДПСУ.
Політики оглянули катери і кораблі, на яких здійснюється охорона державного кордону України, зокрема й катер «Балаклава», який вдалось вивезти під час окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у березні 2014 року. У складі цього загону є й 36 кримчан, які залишились вірними присязі і після окупації вийшли з Криму. 
 «Настане час, коли ми під українським прапором зайдемо в Крим», - впевнена І. Геращенко. 
Під час зустрічі із керівництвом та особовим складом загону народні депутати України І. Геращенко та І. Фріз поінформували про особливості поточної реформи сфери безпеки та оборони України.  
Перший заступник Голови Верховної Ради України І. Геращенко нагородила Почесними грамотами Верховної Ради України представників особового складу Одеського загону морської охорони ДПСУ.   
За заслуги перед українським народом у сприянні становленню і зміцненню України, особовий вклад у справу забезпечення захисту її державного суверенітету і територіальної цілісності та з нагоди відзначення Дня прикордонника, грамотами Верховної Ради України були нагороджені: капітан 2 рангу Макєєв А.В., капітан 3 рангу Метех А. Ю., капітан 3 рангу Руснак С. А., капітан-лейтенант Кубарич В. П., головний старшина Бурлаченко Д.М..
Серед нагороджених були й ті, хто брав участь у затриманні судна «Sky moon», що заходило в закриті порти тимчасово окупованих територій України, та судна «Whisper», відносно якого морські прикордонники отримали доручення СБУ щодо підозри його у протиправній діяльності. 
Народні депутати України Ірина Геращенко та Ірина Фріз вшанували пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до монументу командира катера морської охорони № 518 дивізіону катерів морської охорони капітана-лейтенанта (посмертно) Одеського загону морської охорони Пєтухова Дениса Анатолійовича та контролера комендантського відділення відділу організації повсякденної діяльності Одеського загону морської охорони, старшого матроса Колісниченко Євгенія Анатолійовича, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.
Також учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв депортації кримських татар 1944 року.