Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
11 вересня 2003, 16:30

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів за результатами діяльності у першому півріччі 2003 року визнала роботу Державної митної служби недостатньою, а Західної регіональної митниці незадовільною

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів за результатами діяльності у першому півріччі 2003 року визнала роботу Державної митної служби недостатньою, а Західної регіональної митниці незадовільною.

На засіданні комісії йшлося про те, що "Керівництво Державної митної служби України формально підходить до оцінки роботи митних органів України в напрямку здійснення заходів попередження та припинення контрабанди продуктів харчування та інших товарів на митну територію України".

Зазначалося, що ілюстрацією до загальної ситуації служить стан справ на одному з багатьох пунктів пропуску через митний кордон України де мали місце наступні факти: Зокрема, пропуск на митну територію України в червні 2002 року через міжнародний автомобільний пункт пропуску "Краковець" Галицької митниці без проведення належного митного оформлення 36-ти автомашин з вантажем м'яса та м'ясопродуктів загальним обсягом понад 500 тон. В результаті зазначеного порушення чинного законодавства держбюджет України недоотримав платежів на суму близько 3,36 млн. гривень. Також незаконний пропуск через цей же автомобільний пункт на митну територію України 2754,3 тон цукру з Польщі у серпні 2002 року. За висновками останньої комісії, яка проводила службове розслідування, держбюджет недоотримав близько 5,91 млн. гривень.

У висновках та рекомендаціях комісій, які проводили розслідування, наголосили члени парламентської комісії, відсутні згадки про систематику порушень посадовими особами чинного законодавства, хоча порушення були не поодинокі.

Тобто, зазначив голова парламентської комісії В.Скомаровський, не викриваються умови скоєння порушення і не розробляються дієві механізми запобігання їм в подальшому, Такому стану речей, серед інших чинників, вважають народні депутати, сприяє і формальний підхід керівництва Держмитслужби України до формування й обробки звітності щодо боротьби з контрабандою та роботи відділів власної безпеки, до оцінки діяльності митних органів.

Члени парламентської комісії зупинилися й на недоліках кадрової політики керівництва Держмитслужби, Комісія вважає, що вимагає додаткового вивчення питання щодо необхідності та доцільності багаторазових структурних змін в митних органах, "безперервних так званих "ротацій" керівного та оперативного складу. Це призводить лише до втрати ритму роботи, ускладнює належне виконання службових обов'язків (оскільки кожна "ратована" посадова особа повинна заново вивчати конкретну оперативну обстановку та специфіку роботи на новому місці).

За підсумками обговорення, члени парламентської комісії ухвалили також рішення: Голові Державної митної служби порушити питання щодо звільнення начальника Західної регіональної митниці Т.Козака за неналежне виконання ним службових обов'язків.