Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
09 вересня 2003, 13:33

Комітет Верховної Ради у закордонних справах рекомендував парламенту ратифікувати Торговельну Угоду між Україною та Боснією і Герцеговиною. Угода спрямована на розвиток та зміцнення відносин між Україною та Боснією і Герцеговиною у сфері торговельно-економічного співробітництва на основі врахування принципів Світової організації торгівлі

Комітет Верховної Ради у закордонних справах рекомендував парламенту ратифікувати Торговельну Угоду між Україною та Боснією і Герцеговиною.
Угода спрямована на розвиток та зміцнення відносин між Україною та Боснією і Герцеговиною у сфері торговельно-економічного співробітництва на основі врахування принципів Світової організації торгівлі.

Угода передбачає, що Договірні Сторони повинні надати одна одній по відношенню до обміну товарами походженням з їх територій режим найбільшого сприяння.

Члени Комітету зазначають, що Угода "передбачає зобов'язання Договірних Сторін щодо співробітництва у сфері виставкової і ярмаркової діяльності, обміну інформацією та досвідом щодо розвитку зовнішньої торгівлі, пошуку можливостей збільшення доступу до ринків третіх країн, визначення шляхів збільшення обсягів взаємної торгівлі".

Комітет вважає, що Угода містить положення щодо заходів Договірних Сторін, спрямованих на забезпечення (у разі необхідності) захисту будь-якою з них свого внутрішнього ринку.

Відповідно до Угоди, Договірні Сторони повинні створити в цілях забезпечення ефективної імплементації її положень Спільний Комітет, до функцій якого віднесено забезпечення нагляду за належним виконанням Угоди, розгляд та вивчення питань щодо розширення та диверсифікації торгівлі між Україною та Боснією і Герцеговиною, а також розгляд інших питань, що випливають з Угоди.
Угода також передбачає ефективні механізми врегулювання суперечок, що можуть виникнути у зв'язку із її тлумаченням та виконанням.

На думку членів Комітету, ратифікація Угоди і подальше запровадження у практику її норм в цілому справить позитивний вплив на розвиток взаємовідносин між Україною та Боснією і Герцеговиною у торговельно-економічній сфері.