Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 жовтня 2003, 09:40

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув питання про виконання власного рішення щодо проведення в санаторно-курортному закладі МОЗ м. Євпаторії науково-практичного семінару на тему: "Медико-психологічна реабілітація рятувальників та постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру"

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув питання про виконання власного рішення щодо проведення в санаторно-курортному закладі МОЗ м. Євпаторії науково-практичного семінару на тему: "Медико-психологічна реабілітація рятувальників та постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру".

Члени Комітету вважають, що справа загально-фізичної та психологічної реабілітації рятувальників і постраждалих у відповідних ситуаціях є одним з головних напрямків у наданні їм необхідної медичної допомоги й лікування.

На це, зокрема, особливу увагу звертали присутні на семінарі наукові працівники й лікарі, які займаються цією проблемою (а в ньому брали участь представники переважної більшості областей України та профільних інституцій Києва).

З різними пропозиціями вирішення цієї проблеми виступали представники Комітету, наукових установ та спеціалісти відповідних лікувальних закладів, де здійснюються заходи медико-психологічної реабілітації. Особливо підкреслювалося, що основним завданням реабілітації є дії, які спрямовані на попередження розвитку хронічних захворювань на тлі стресової ситуації та психологічної травми (не слід плутати термін "психологічна ситуація" зі значенням "психічна").

Після детального обговорення проблеми учасники прийняли резолюцію про необхідність до 1 березня 2004 року Кабміну розробити а Верховній Раді України затвердити Комплексну програму попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного й природного характерів, в якій слід передбачити окрему програму медико-психологічної реабілітації рятувальників і постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій.

До розробки відповідної програми слід залучити також МОЗ та МНС, відповідні науково-дослідні установи. А підсумки цієї роботи буде оцінено в березні наступного року, коли Комітет планує провести новий семінар з цієї актуальної теми.

У підсумку, народні депутати взяли інформацію до відома, підтримали резолюцію учасників науково-практичного семінару і вирішили направити її до Кабміну - з рекомендацією врахувати викладені пропозиції при розробці майбутньої Комплексної програми.