Новини

20 червня 2019, 10:19

Розпочалось засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 червня 2019, 10:14

Голова Верховної Ради підкреслив, що необхідно мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш і не допустити перегляду демократичних перетворень

докладніше
20 червня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 червня

докладніше
20 червня 2019, 09:15

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 20 червня

докладніше
19 червня 2019, 17:31

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув зміни до Закону «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»

докладніше
19 червня 2019, 16:54

Члени депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» провели особистий прийом громадян

докладніше
19 червня 2019, 15:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку з трагічною смертю народного депутата України Дмитра Тимчука

докладніше
19 червня 2019, 14:04

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
19 червня 2019, 13:02

Ірина Геращенко: «Українські дипломати мають донести міжнародним партнерам інформацію про застосування Росією і бойовиками сексуального насильства на Донбасі в якості знаряддя війни та катування українців»

докладніше
19 червня 2019, 12:07

Закон про мову і практична законотворчість: Інститут законодавства Верховної Ради долучився до гуманітарних проектів з популяризації української мови

докладніше
19 червня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 червня

докладніше
19 червня 2019, 09:13

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 19 червня

докладніше
18 червня 2019, 18:20

Відбулися пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
18 червня 2019, 18:02

Члени депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 жовтня 2003, 09:40

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув питання про виконання власного рішення щодо проведення в санаторно-курортному закладі МОЗ м. Євпаторії науково-практичного семінару на тему: "Медико-психологічна реабілітація рятувальників та постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру"

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув питання про виконання власного рішення щодо проведення в санаторно-курортному закладі МОЗ м. Євпаторії науково-практичного семінару на тему: "Медико-психологічна реабілітація рятувальників та постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру".

Члени Комітету вважають, що справа загально-фізичної та психологічної реабілітації рятувальників і постраждалих у відповідних ситуаціях є одним з головних напрямків у наданні їм необхідної медичної допомоги й лікування.

На це, зокрема, особливу увагу звертали присутні на семінарі наукові працівники й лікарі, які займаються цією проблемою (а в ньому брали участь представники переважної більшості областей України та профільних інституцій Києва).

З різними пропозиціями вирішення цієї проблеми виступали представники Комітету, наукових установ та спеціалісти відповідних лікувальних закладів, де здійснюються заходи медико-психологічної реабілітації. Особливо підкреслювалося, що основним завданням реабілітації є дії, які спрямовані на попередження розвитку хронічних захворювань на тлі стресової ситуації та психологічної травми (не слід плутати термін "психологічна ситуація" зі значенням "психічна").

Після детального обговорення проблеми учасники прийняли резолюцію про необхідність до 1 березня 2004 року Кабміну розробити а Верховній Раді України затвердити Комплексну програму попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного й природного характерів, в якій слід передбачити окрему програму медико-психологічної реабілітації рятувальників і постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій.

До розробки відповідної програми слід залучити також МОЗ та МНС, відповідні науково-дослідні установи. А підсумки цієї роботи буде оцінено в березні наступного року, коли Комітет планує провести новий семінар з цієї актуальної теми.

У підсумку, народні депутати взяли інформацію до відома, підтримали резолюцію учасників науково-практичного семінару і вирішили направити її до Кабміну - з рекомендацією врахувати викладені пропозиції при розробці майбутньої Комплексної програми.