Новини

21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:01

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" щодо розвитку високоефективної когенерації"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:44

Прийнято Закон "Про енергетичну ефективність"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:37

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до законів України "Про охорону прав на сорти рослин" та "Про насіння і садивний матеріал""

докладніше
21 жовтня 2021, 15:01

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
05 серпня 2003, 15:50

Звіт Інформаційного управління

За час роботи третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання на веб-сайті Верховної Ради було розміщено 929 інформаційних повідомлень про роботу парламенту.

На “Інформаційному сервері Верховної Ради України” за шість місяців з’явилось 146 повідомлень про заходи за участю керівництва Верховної Ради, 14 – про парламентські слухання, 34 - про проведення круглих столів, конференцій, семінарів, 7 – про міжнародні візити. Найбільшу частку у загальному обсязі становлять повідомлення про діяльність парламентських комітетів: засідання, законотворчу роботу – близько 750.

За січень - липень Інформаційним управлінням підготовлено 20 випусків тижневика “Парламентські вісті. Хроніка законотворення”, в яких широко висвітлювались пленарні засідання, Дні Уряду, парламентські слухання, а також були розміщені повідомлення з веб-сайту Верховної Ради.

Інформаційним управлінням забезпечено висвітлення засобами масової інформації 294 заходів, які відбувались у Верховній Раді. Серед них – 57 прес-конференцій керівників комітетів і фракцій, народних депутатів, в тому числі 13 – керівництва Верховної Ради України. Постійно аналізувалась діяльність засобів масової інформації  висвітлення роботи парламенту та проводився моніторинг їх роботи. У період роботи третьої сесії щоденно здійснювалась підготовка і розсилка добірки повідомлень “Головні події дня” (друкованих і електронних версій) за матеріалами провідних інформаційних агентств, а також огляд “Події в Україні: провідні теми дня в друкованих та електронних ЗМІ”. 

Протягом роботи третьої сесії четвертого скликання Інформаційним управлінням здійснювалось інформаційно – бібліотечне забезпечення народних депутатів України, їхніх помічників-консультантів та працівників Апарату Верховної Ради України. Послугами бібліотеки користувались 322 народних депутати, всього було залучено 1446 користувачів. Управлінням також готувалися огляди регіональної преси, книжкові виставки, бібліографічні покажчики, надавались інформаційні довідки, проводилися оглядові екскурсії.

 

 

* * *