Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
19 лютого 2016, 18:33

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

В. Гройсман ініціює створення плану дій щодо виходу з політичної кризи

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман з наступного тижня ініціює консультації з експертами громадянського суспільства для напрацювання спільного плану дій, що дозволить подолати кризу у країні та об'єднати політичні сили над його виконанням. Про це Голова Парламенту заявив в інтерв'ю телеканалу "Рада" у п'ятницю.

"Вихід з ситуації наступний: має бути створений антикризовий, консолідуючий план дій, в якому є дуже чіткі кроки щодо виведення країни з політичної, економічної, соціальної кризи і кризи управління. Це чотири базових запитання, на які треба знайти консолідуючу відповідь", – заявив він.

Керівник Верховної Ради поінформував, що з наступного тижня він спільно з його командою буде зустрічатися з експертами та представниками громадянського суспільства для обговорення конкретного плану дій. "Протягом наступних тижнів, я вважаю, це головне завдання для мене як голови Верховної Ради України – допомогти викристалізувати те, що може бути основою об'єднуючого антикризового плану", – наголосив Голова Парламенту.

Керівник Верховної Ради зазначив, що політичні сили мають знайти спільне рішення для подолання кризи, в якій перебуває країна. "Це питання долі не тієї чи іншої політичної сили – це питання долі країни. Сьогодні треба усім це усвідомити для того, щоб знайти спільне базове рішення, як ми будемо входити з ситуації, в якій ми сьогодні знаходимося", – зазначив він.

"Це має бути спільне рішення заради України і українців. І тоді, я вважаю, дуже швидко усі зможуть об'єднатися навколо цього і рухатися вперед", – наголосив В. Гройсман,.

Голова Парламенту зауважив, що спільний план дій повинен містити "дуже чіткі індикатори  і показники, що конкретно буде зроблене кожного місяця у кожній конкретній сфері життя, які сьогодні турбують людей", зокрема у сферах економіки, соціального забезпечення та управління.

"Узгоджений спільний план, з відповідальною командою за реалізацію цього плану при діалозі з суспільством і чіткій підзвітності суспільству дасть можливість вийти з цієї кризи", – зазначив В. Гройсман.

Керівник Верховної Ради зауважив, що цей процес триватиме більше, аніж один тиждень, але "найголовніше, щоби ми стали на шлях, який дозволить витягнути з тієї прірви країну, де ми зараз знаходимося. І люди мають це відчувати", – підкреслив В. Гройсман.