Новини

08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 лютого 2016, 17:35

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

В. Гройсман: Звіт Уряду у Верховній Раді відбудеться у вівторок

Верховна Рада України у вівторок 16 лютого розгляне Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році близько першої години. Про це заявив Голова Парламенту Володимир Гройсман на брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

"Ми з депутатами орієнтовно думаємо, що це буде близько першої години, можливо, 12:30. Будемо бачити по ситуації, як швидко ми розглянемо закони [спрямовані на виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України]", – заявив він.

Учасники Погоджувальної ради узгодили такий порядок розгляду Звіту Уряду: "доповідь Прем'єр-Міністра – 20 хвилин, комітет профільний – 5 хвилин, співдоповідь комітетів, їх, здається, вже 11 – по 3 хвилини кожен, обговорення Звіту – 40 хвилин, виступи від депутатських фракцій і груп народних депутатів – до 40 хвилин, 15 хвилин – позафракційні депутати. І відповідним чином переходити до рішення. Це буде 2,5 годин", – повідомив В. Гройсман під час засідання.

За словами Голови Парламенту, зареєстровано дві Постанови Верховної Ради України, які будуть розглянуті за результатами Звіту Кабінету Міністрів. "Підготовлена Постанова про те, щоби взяти до відома даний Звіт, і вона є базовою. Сьогодні зареєстрована ще одна Постанова народними депутатами як альтернативна щодо визнання незадовільною роботу Уряду", – поінформував В. Гройсман.

Керівник Верховної Ради зазначив, що пропозиція щодо відставки Уряду може розглядатися лише за підписом 150 народних депутатів. "Зараз триває цей процес. Як тільки будуть зібрані 150 підписів, я вже дав доручення Апарату, щоби відповідно до Регламенту швидко розглянути усі необхідні процедурні моменти, і, як буде можливо внести на розгляд засідання Верховної Ради, це буде зроблено без будь-яких перешкод", – зазначив він.