Новини

08 квітня 2020, 18:26

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув низку ініціатив для економічної підтримки культури та креативних індустрій (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 15:00

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав керівництво НАЗК про стан підготовки до запуску реєстру політичних публічних фінансів (відео)

докладніше
08 квітня 2020, 08:49

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики провів засідання в режимі відеоконференції

докладніше
07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 січня 2016, 11:10

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

В. Гройсман: Зміни до Конституції в частині правосуддя зроблять невідворотною судову реформу в Україні

Зміни до Конституції України в частині правосуддя зроблять невідворотною зміну системи правосуддя. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання у четвер.

"Я думаю, що всі свідомі того, що зміна системи правосуддя назріла вже дуже давно, і саме конституційні зміни зроблять цей процес невідворотним", - заявив він.

В. Гройсман повідомив, що у четвер Верховна Рада розгляне питання внесення зміни до Конституції в частині правосуддя. Проектом змін передбачається, зокрема, повернення Верховній Раді права висловлювати недовіру Генеральному прокурору України. "Тобто підсилюється саме парламентський контроль. І я вважаю, що це є абсолютно об'єктивно", - зауважив В. Гройсман.

Окрім того, порядок денний Верховної Ради на четвер передбачає низку гуманітарних питань та питань культури, поінформував Голова Парламенту. "Розраховую, що ми сьогодні будемо достатньо ефективно працювати для того, щоб максимально розглянути важливі проекти Законів, яких потребує Україна і суспільство", - заявив він.

Керівник Парламенту також нагадав, що 28 січня 1992 року Верховна Рада затвердила Державний Прапор України та привітав народних депутатів з цим "визначальним днем в історії нашої країни".

"Я хочу, щоб наш державний прапор був символом демократії, свободи, успіху, економічного зростання. Щоб це був символ успішної країни, успішних людей. Я думаю, що Парламент тут відіграє надзвичайно важливу роль", - зазначив В. Гройсман.