Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 жовтня 2003, 08:58

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на засіданні (6 жовтня) акцентуватиме увагу на контролю за виконанням раніше прийнятих рішень

Про це на попередньому засіданні Комітету наголосив Голова Андрій КЛЮЄВ. Він закликав депутатів „налаштуватися на результативну роботу”, зазначивши, що цього дня Комітет має розглянути п’ять питань, три з яких - в руслі виконання контрольної функції парламентського комітету за виконанням раніше прийнятих рішень.

Так, у понеділок депутати-енергетики, сказав А.КЛЮЄВ, заслухають інформацію профільних міністерств і відомств щодо фінансового забезпечення виконання положень законів України „Про фізичний захист” впродовж 2002-2003 рр., „Про внесення змін до Закону України „Про електроенергетику” (щодо екологічно броні електропостачання споживачів) та пропозицій до проекту держбюджету України на 2004 р. на ці цілі.

Серед іншого, повідомив А.КЛЮЄВ, члени Комітету розглянуть проект постанови про розгляд на сесії Верховної Ради України звіту міністра палива та енергетики України щодо стану розрахунків між підприємствами вугільної промисловості та тепловими електростанціями і оптовим ринком електроенергії - за результатами роботи паливно-енергетичного комплексу в першому півріччі 2003 року та реалізації Плану по реорганізації вугільної промисловості (автор народний депутат України М.Кравченко).

Планується також обговорити стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 рр. об’єктів ПЕК, включаючи об’єкти теплопостачання та експлуатації електромереж, забезпечення їх енергоресурсами та стан формування тарифів на теплоносії. З інформацією перед депутатами-енергетиками виступлять керівники Міністерства палива та енергетики України. А.КЛЮЄВ зазначив, що цього дня парламентарії мають виробити та представити узгоджене рішення із вказаного питання до Дня Уряду, що відбудеться в парламенті 14 жовтня.

Також у понеділок планується заслухати інформацію робочої групи щодо визначення розмірів рентних платежів за видобуті нафту і газ, обгрунтування нульової ставки ПДВ на продаж імпортованого в Україну газу та опрацювання розрахунків щодо фінансування геологорозвідувальних робіт (що проводяться ДК „Укргазвидобування”), а також впливу зазначених норм на надходження до Держбюджету України.

В плані засідання також – розгляд законопроекту про внесення змін до чинного законодавства з питань оподаткування (щодо обладнання для підвищення безпеки робіт на вугільних шахтах) (автори народні депутати Ю.Звягільський, В.Турманов, Г.Астров-Шумілов).