Новини

14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше
13 червня 2019, 09:46

Ірина Геращенко: «Збільшення представництва жінок у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах - мета нової платформи «Безпека.Жінки.Мир»»

докладніше
13 червня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів Маріуполя з п’ятою річницею звільнення міста від російської окупації

докладніше
12 червня 2019, 17:30

Відбувся тренінг "Основи громадянської парламентської освіти"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 жовтня 2003, 08:58

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на засіданні (6 жовтня) акцентуватиме увагу на контролю за виконанням раніше прийнятих рішень

Про це на попередньому засіданні Комітету наголосив Голова Андрій КЛЮЄВ. Він закликав депутатів „налаштуватися на результативну роботу”, зазначивши, що цього дня Комітет має розглянути п’ять питань, три з яких - в руслі виконання контрольної функції парламентського комітету за виконанням раніше прийнятих рішень.

Так, у понеділок депутати-енергетики, сказав А.КЛЮЄВ, заслухають інформацію профільних міністерств і відомств щодо фінансового забезпечення виконання положень законів України „Про фізичний захист” впродовж 2002-2003 рр., „Про внесення змін до Закону України „Про електроенергетику” (щодо екологічно броні електропостачання споживачів) та пропозицій до проекту держбюджету України на 2004 р. на ці цілі.

Серед іншого, повідомив А.КЛЮЄВ, члени Комітету розглянуть проект постанови про розгляд на сесії Верховної Ради України звіту міністра палива та енергетики України щодо стану розрахунків між підприємствами вугільної промисловості та тепловими електростанціями і оптовим ринком електроенергії - за результатами роботи паливно-енергетичного комплексу в першому півріччі 2003 року та реалізації Плану по реорганізації вугільної промисловості (автор народний депутат України М.Кравченко).

Планується також обговорити стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 рр. об’єктів ПЕК, включаючи об’єкти теплопостачання та експлуатації електромереж, забезпечення їх енергоресурсами та стан формування тарифів на теплоносії. З інформацією перед депутатами-енергетиками виступлять керівники Міністерства палива та енергетики України. А.КЛЮЄВ зазначив, що цього дня парламентарії мають виробити та представити узгоджене рішення із вказаного питання до Дня Уряду, що відбудеться в парламенті 14 жовтня.

Також у понеділок планується заслухати інформацію робочої групи щодо визначення розмірів рентних платежів за видобуті нафту і газ, обгрунтування нульової ставки ПДВ на продаж імпортованого в Україну газу та опрацювання розрахунків щодо фінансування геологорозвідувальних робіт (що проводяться ДК „Укргазвидобування”), а також впливу зазначених норм на надходження до Держбюджету України.

В плані засідання також – розгляд законопроекту про внесення змін до чинного законодавства з питань оподаткування (щодо обладнання для підвищення безпеки робіт на вугільних шахтах) (автори народні депутати Ю.Звягільський, В.Турманов, Г.Астров-Шумілов).