Новини

16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше
06 серпня 2019, 16:04

Комітет з питань запобігання і протидії корупції під час роботи Верховної Ради VIII скликання підготував 7039 експертних висновків до законопроектів щодо їх відповідності вимогам антикорупційного законодавства

докладніше
05 серпня 2019, 16:00

Заява Комітету у закордонних справах у зв’язку з припиненням дії Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 грудня 2014, 18:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Пленарні засідання 4 грудня 2014 року

 

У ЧЕТВЕР, 4 ГРУДНЯ 2014 РОКУ, ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ У ПЛЕНАРНОМУ РЕЖИМІ.

Для участі у пленарному засіданні зареєструвалося 350 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкривши ранкове засідання, повідомив, що 3 грудня Центральна виборча комісія зареєструвала народних депутатів, обраних на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року, а саме: Барну Степана Степановича, Побера Ігоря Миколайовича, Куніцина Сергія Володимировича, включених до виборчого списку партії "Блок Петра Порошенка", та Кондратюк Олену Костянтинівну, включену до виборчого списку партії "Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Новообрані народні депутати склали присягу перед Верховною Радою.

В.Гройсман оголосив про створення у Верховній Раді кількох міжфракційних об'єднань: "Крим" (головою обрано народного депутата Олексія Гончаренка); "Закарпаття" (голова - народний депутат Валерій Пацкан); "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (голова - народний депутат Андрій Іллєнко).

Головуючий оголосив про перерву у засіданні до 12 години 30 хвилин, під час якої Підготовча депутатська група працювала над формуванням питань порядку денного.

Після перерви В.Гройсман повідомив про те, що відбулося чергове засідання Підготовчої групи, на якому майже всі питання узгоджені, однак залишилося кілька питань, узгодження яких потребує додаткового часу.

Головуючий оголосив перерву до 16 години.

В.Гройсман після закінчення перерви повідомив про згоду майже всіх фракцій голосувати за постанову про обрання голів, перших заступників, заступників, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання. Однак, потрібен час для того, щоб надрукувати відповідний проект постанови і роздати його парламентаріям.

В.Гройсман повідомив про те, що 4 грудня Центральна виборча комісія зареєструвала народних депутатів, обраних на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року, а саме: Макар'яна Давида, Стеценка Дмитра і Чижмаря Юрія, включених до виборчого списку партії "Блок Петра Порошенка".

Давид Макар'ян і Юрій Чижмар склали присягу перед Верховною Радою.

Головуючий оголосив про вихід народного депутата Євгена Балицького зі складу депутатської групи "Економічний розвиток" та про входження народних депутатів Степана Барни, Сергія Куніцина та Ігоря Побера до складу депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка", а також про входження народного депутата Тараса Пастуха до складу депутатської фракції партії "Об'єднання "Самопоміч" і народного депутата Олени Кондратюк до складу партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Головуючий також повідомив про створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об'єднання "Рідна Чернігівщина", головою якого обрано народного депутата Валерія Куліча.

В.Гройсман оголосив перерву на 30 хвилин.

Після перерви новообрані народні депутати Дмитро Стеценко, Сергій Драюк, Олександр Дроздик склали присягу перед Верховною Радою.

Головуючий оголосив до розгляду питання про обрання першого заступника і заступника Голови Верховної Ради. Він повідомив, що фракція партії "Народний фронт" пропонує обрати на посаду Першого заступника Голови Верховної Ради України народного депутата Андрія Парубія, а фракція "Об'єднання "Самопоміч" пропонує обрати Заступником Голови Верховної Ради України народного депутата Оксану Сироїд.

Народні депутати 313 голосами підтримали проект постанови про обрання Першого заступника і Заступника Голови Верховної Ради України (реєстр. №1255). Згідно з постановою, народного депутата Андрія Парубія було обрано Першим заступником Голови Верховної Ради України, а народного депутата Оксану Сироїд - Заступником Голови Верховної Ради України.

Народні депутати привітали Оксану Сироїд, яка стала першою жінкою в історії українського парламентаризму, обраною одним з керівників Верховної Ради.

Представники депутатських фракцій і груп висловилися щодо проекту постанови про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (реєстр. №1004). У виступах, зокрема, пропонувалося доповнити перелік Спеціальною комісією з питань приватизації, уточнити предмети відання деяких комітетів тощо.

Представник депутатської групи "Економічний розвиток" повідомив, що група відмовляється від запропонованих посад у керівництві комітетів.

Парламентарії 315 голосами підтримали проект постанови (реєстр. №1004) за основу.

Головуючий поставив на голосування проект постанови для прийняття в цілому з пропозиціями, підготовленими Підготовчою групою.

270 голосами проект постанови було прийнято в цілому.

Народні депутати розглянули проект постанови про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (реєстр. №1009).

Представники депутатських фракцій і груп та від позафракційних висловилися щодо проекту постанови та внесли пропозиції.

Верховна Рада 249 голосами прийняла за основу та в цілому проект постанови про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (реєстр. 1009) з урахуванням поправок та внесених пропозицій.

Деякі народні депутати висловили невдоволення результатами голосування.

Народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, всіх загиблих на Сході України.

Головуючий повідомив про підготовлений Підготовчою депутатською групою звіт про роботу, який було взято до відома.

В.Гройсман оголосив про створення Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій і груп та голів комітетів.

Він повідомив про те, що перше засідання Погоджувальної ради відбудеться у понеділок, 8 грудня. У п'ятницю відбудуться установчі засідання комітетів.

Головуючий оголосив про створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об'єднання "За Житомирщину", головою якого обрано народного депутата Павла Дзюблика та про входження до складу фракції ""Народний фронт" народних депутатів Д.Стеценка, В.Дроздика та С.Драюка.

В.Гройсман закрив вечірнє пленарне засідання.

Наступне пленарне засідання першої сесії відбудеться у вівторок, 9 грудня.