Новини

03 грудня 2021, 18:19

Олександр Корнієнко: Держава робить усе, щоби діти з інвалідністю мали можливості для освіти та розвитку

докладніше
03 грудня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом стимулювання створення індустріальних парків

докладніше
03 грудня 2021, 16:31

1 грудня 2021 року відбулося засідання Бюро Парламентської асамблеї ОБСЄ

докладніше
03 грудня 2021, 16:30

З 30 листопада по 3 грудня Верховна Рада України прийняла 9 Законів України

докладніше
03 грудня 2021, 14:38

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відповідальності за порушення обов'язку інформування про тимчасовий виїзд дитини за межі України

докладніше
03 грудня 2021, 14:15

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2021-2025 роки

докладніше
03 грудня 2021, 13:32

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 грудня 2021, 13:21

5-6 грудня Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук здійснить візит до Республіки Польща

докладніше
03 грудня 2021, 10:00

Огляд головних тем «Голосу України» від 3 грудня

докладніше
03 грудня 2021, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 3 грудня

докладніше
02 грудня 2021, 19:58

Руслан Стефанчук: Пропоную вивести міжпарламентські зв’язки між демократичними державами на якісно новий рівень

докладніше
02 грудня 2021, 16:54

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
02 грудня 2021, 16:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

докладніше
02 грудня 2021, 16:31

Відбулася презентація фотоекспозиції під назвою «Матері забутих синів», яка створена за ініціативи Асоціації родин зниклих безвісти

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
14 жовтня 2003, 17:59

Пленарне засідання 14 жовтня 2003 року

У ВIВТОРОК, 14 ЖОВТНЯ, ЧЕТВЕРТА СЕСIЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЧЕТВЕРТОГО СКЛИКАННЯ ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ В ПЛЕНАРНОМУ РЕЖИМI.

Вiдкривши ранкове засiдання, Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН привiтав присутнiх у залi, а в їх особi всiх громадян України з Днем Покров Пресвятої Богородицi, висловивши сподiвання, що це сприятиме злагодженiй i плiднiй роботi парламенту.

Головуючий оголосив змiни в персональному складi депутатських фракцiй i груп.

Було проголосовано внесення до порядку денного невiдкладних питань: Про внесення змiн до календарного плану проведення четвертої сесiї (у зв'язку з уточненням розгляду проекту Закону про Держбюджет - 2004).

Про ситуацiю, яка складається з будiвництвом росiйською стороною гiдротехнiчної споруди у Керченськiй затоцi; Про надзвичайну ситуацiю в м.Артемiвську Донецької областi.

На пропозицiю головуючого народнi депутати вiтали оплесками присутнiсть у залi складу Уряду України на чолi з Прем'єр-мiнiстром України Вiктором ЯНУКОВИЧЕМ.

Далi, в рамках ранкового засiдання, згiдно з ранiше ухваленими вiдповiдними рiшеннями парламенту, проходив черговий День Уряду України у Верховнiй Радi України (див. окреме повiдомлення).

Продовжуючи роботу за узгодженим порядком денним, четверта сесiя Верховної Ради України наприкiнцi ранкового засiдання у вiвторок, 14 жовтня, розпочала розгляд питання "Про ситуацiю, яка складається з будiвництвом росiйською стороною гiдротехнiчної споруди у Керченськiй протоцi".

Iнформацiю з цього питання народним депутатам надали: заступник Секретаря Ради нацiональної безпеки i оборони України Петро ШАТКОВСЬКИЙ, заступник мiнiстра закордонних справ України Олександр МОЦИК, мiнiстр екологiї та природних ресурсiв України Сергiй ПОЛЯКОВ, голова Державної прикордонної служби України Микола ЛИТВИН. Вони вiдповiли на запитання народних депутатiв України.

Вiдбувся обмiн думками, в якому взяли участь: Iгор ОСТАШ, Вадим ГУРОВ, Сергiй ШЕВЧУК, Левко ЛУК'ЯНЕНКО, В'ячеслав КИРИЛЕНКО, iншi народнi депутати.

Було ухвалено Заяву Верховної Ради України з приводу подiй у Керченськiй затоцi (див. окреме повiдомлення).

На цьому ранкове пленарне засiдання Верховної Ради завершилось.

ПІД ЧАС ВЕЧІРНЬОГО ЗАСІДАННЯ У ВІВТОРОК, 14 ЖОВТНЯ, ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ПРОДОВЖУВАЛА РОБОТУ ЗГІДНО З УЗГОДЖЕНИМ ПОРЯДКОМ ДЕННИМ.

Відбувся обмін думками у зв'язку з ситуацією, що трапилася в м.Артемівську Донецької області. Відповідним органам державної влади пропонувалось провести належне розслідування, вжити застережних заходів для того, щоб подібне не повторилось на складах зброї в інших місцях їх дислокування.

Розглядалися кілька проектів Закону про вибори народних депутатів України. Доповідали (від авторських груп) народні депутати України Микола РУДЬКОВСЬКИЙ, Валерій АСАДЧЕВ, Степан ГАВРИШ, Богдан ГУБСЬКИЙ. За дорученням групи розробників В.АСАДЧЕВ відкликав свій законопроект.

Голова парламентського Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Анатолій МАТВІЄНКО, виступивши зі співдоповіддю, оприлюднив рішення комітетських фахівців стосовно внесених на пленарний розгляд законопроектів. Основна теза цього рішення - запропонувати парламентові визначитись із різновидом виборчої системи. Якою вона має бути - мажоритарною, пропорційною чи змішаною. І відповідно до остаточного рішення обрати найприйнятніший проект, який може стати основою для підготовки до першого читання єдиного узгодженого законопроекту.

З врахуванням висловлених пропозицій і зауважень рекомендувались для ухвалення рішення про прийняття в роботу розглянуті за скороченою процедурою законопроекти:

- щодо внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" - стосовно оформлення виїзних документів. Доповідав заступник міністра закордонних справ України Олександр МОЦИК, співдоповідав голова парламентського Комітету у закордонних справах Станіслав СТАШЕВСЬКИЙ;

- щодо внесення змін до статті 32 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" - стосовно нелегальної міграції. Доповідав перший заступник міністра внутрішніх справ України Михайло КОРНІЄНКО, співдоповідав голова парламентського Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій УДОВЕНКО.

На цьому вечірнє засідання завершилось.

У ПЛЕНАРНОМУ РЕЖИМІ СЕСІЯ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ 15 ЖОВТНЯ, В СЕРЕДУ.