Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 жовтня 2003, 17:41

Пленарне засідання 3 жовтня 2003 року

У П'ЯТНИЦЮ, 3 ЖОВТНЯ, ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕРГОВИЙ ПЛЕНАРНИЙ ТИЖДЕНЬ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ.

На початку ранкового засідання головуючий поінформував присутніх про зміни в персональному складі депутатських фракцій і груп. Він оголосив про сформування депутатського об'єднання "Економічна Україна". Головуючий також оприлюднив депутатські запити до вищих посадових осіб органів центральної виконавчої влади. Відбулося голосування щодо направлення запитів.

Оплесками відгукнулися народні депутати на пропозицію із зали привітати освітян з Днем учителя, який відзначається в першу суботу жовтня.

Сесія прийняла Постанову про Звернення Верховної Ради України до Президента США та Прем'єр-міністра Великобританії у зв'язку з затриманням британськими морськими силами танкера "Навстар 1" під прапором Панами з українським екіпажем.

Відповідно до узгодженого порядку денного було заслухано звіти президента Національної телекомпанії України, голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України, голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про хід виконання Постанови Верховної Ради України "Про порядок висвітлення роботи четвертої сесії Верховної Ради України четвертого скликання".

Доповідали й відповіли на запитання народних депутатів України президент Національної телекомпанії України Олександр САВЕНКО, тимчасово виконуючий обов'язки голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Анатолій МУРАХОВСЬКИЙ, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Борис ХОЛОД.

Співдоповідав голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО.

Вносились пропозиції і зауваження до проектів відповідних постанов з цього питання. Зазначалось, зокрема, що неспроможність організувати роботу НКТУ з висвітлення діяльності парламенту України дає підстави оцінювати службову діяльність її президента як таку, що не відповідає займаній посаді. У проекті постанови щодо Національної телекомпанії пропонувалось постановити, щоб керівництво НКТУ забезпечило виконання Постанови Верховної Ради України "Про порядок висвітлення роботи четвертої сесії Верховної Ради України четвертого скликання" в повному обсязі, включаючи і зазначену у пункті 3 цієї Постанови трансляцію в прямому ефірі 45-хвилинних передач за участю народних депутатів України - представників депутатських фракцій (груп) та позафракційних народних депутатів України періодичністю чотири рази на тиждень у часовому проміжку між 19 і 20 годиною.

В обговоренні питання взяли участь: Іван ПЛЮЩ, Віктор ТЕРЕН, Юрій АРТЕМЕНКО, Володимир ЯВОРІВСЬКИЙ, Василь НАДРАГА, Алла АЛЕКСАНДРОВСЬКА, Юрій СОЛОМАТІН, Юрій КАРМАЗІН, Михайло ПАВЛОВСЬКИЙ, Сергій ПРАВДЕНКО, інші народні депутати України.

Після процедурної розмови стосовно розгляду подальших питань розкладу роботи, зокрема, щодо проекту Закону про вибори народних депутатів України, відбулася традиційна по пленарних п'ятницях дискусія за пунктом порядку денного - "Різне".

На цьому пленарне засідання завершилось.

6-10 жовтня народні депутати працюють у комітетах, фракціях і групах.

РОБОТУ В ПЛЕНАРНОМУ РЕЖИМІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО 14 ЖОВТНЯ, У ВІВТОРОК. Цього дня у Верховній Раді України відбудеться День Уряду України з порядком денним:

1. Про стан дотримання вимог законодавства та його вдосконалення щодо забезпечення розвитку спорту вищих досягнень та підготовки національних збірних команд до літніх ХХVІІІ Олімпійських та ХІІ Параолімпійських ігор в 2004 році.

2. Про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні діяльності, пов'язаної з надрокористуванням в Україні.

3. Про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 років об'єктів теплопостачання та експлуатації тепломереж, забезпечення їх енергоресурсами та стан формування тарифів на теплоносії.