Новини

03 грудня 2021, 18:19

Олександр Корнієнко: Держава робить усе, щоби діти з інвалідністю мали можливості для освіти та розвитку

докладніше
03 грудня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом стимулювання створення індустріальних парків

докладніше
03 грудня 2021, 16:31

1 грудня 2021 року відбулося засідання Бюро Парламентської асамблеї ОБСЄ

докладніше
03 грудня 2021, 16:30

З 30 листопада по 3 грудня Верховна Рада України прийняла 9 Законів України

докладніше
03 грудня 2021, 14:38

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відповідальності за порушення обов'язку інформування про тимчасовий виїзд дитини за межі України

докладніше
03 грудня 2021, 14:15

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2021-2025 роки

докладніше
03 грудня 2021, 13:32

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 грудня 2021, 13:21

5-6 грудня Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук здійснить візит до Республіки Польща

докладніше
03 грудня 2021, 10:00

Огляд головних тем «Голосу України» від 3 грудня

докладніше
03 грудня 2021, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 3 грудня

докладніше
02 грудня 2021, 19:58

Руслан Стефанчук: Пропоную вивести міжпарламентські зв’язки між демократичними державами на якісно новий рівень

докладніше
02 грудня 2021, 16:54

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
02 грудня 2021, 16:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

докладніше
02 грудня 2021, 16:31

Відбулася презентація фотоекспозиції під назвою «Матері забутих синів», яка створена за ініціативи Асоціації родин зниклих безвісти

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
19 грудня 2002, 17:30

Пленарне засідання 19 грудня 2002 року

Ранком у четвер, 19 грудня, Верховна Рада України зібралася у сесійній залі, щоб продовжити роботу в пленарному режимі, приймаючи, відповідно до Регламенту, рішення з обговорених питань.

Відкривши засідання, Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН надав слово Прем'єр-міністрові України Віктору ЯНУКОВИЧУ, який розповів про перебіг підготовки до прийняття проекту Закону про Держбюджет-2003. ЯНУКОВИЧ В.Ф. звернувся до народних депутатів з проханням невідкладно ухвалити рішення щодо розглянутого минулої п'ятниці в першому читанні пакету законопроектів, спрямованих на збільшення дохідної частини загальнонаціонального кошторису на наступний рік. Йдеться про зміни і доповнення до чинних законів "Про податок на додану вартість", "Про оподаткування прибутку підприємств", до Митного кодексу України, деяких законодавчих актів з питань справляння акцизного збору, а також з міжнародної тематики.

Однак продовжити законотворчу роботу не вдалося. Представники опозиційних фракцій зажадали зробити перерву для консультацій з парламентською більшістю. Отож, було оголошено спершу одну, а далі й другу перерву аж до 16-ї години, тобто до початку вечірнього засідання.

О 16-Й ГОДИНІ В ЧЕТВЕР, 19 ГРУДНЯ, ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ В.ЛИТВИН ВІДКРИВ ВЕЧІРНЄ ЗАСІДАННЯ.

Він повідомив, що учасники міжфракційних консультацій узгоджують проект постанови, прийняття якої має розблокувати роботу Верховної Ради. Водночас головуючий закликав народних депутатів ознайомитись з щойно підготовленим законопроектом щодо внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом", який нещодавно було прийнято Верховною Радою і підписано Президентом України. Йдеться, зокрема, про те, щоб чітко врегулювати питання стосовно встановлення суб'єктом первинного фінансового моніторингу правил проведення такого моніторингу згідно з чинним законодавством та нормативно-правовими актами відповідного органу влади. Це має забезпечити повнішу та об'єктивнішу ідентифікацію юридичних осіб-нерезидентів, що здійснюють фінансові операції, а також осіб, від імені яких здійснюються такі операції або які є реальними вигодонабувачами.

З процедури слово мали: П.СИМОНЕНКО від фракції комуністів, В.ПУСТОВОЙТЕНКО від фракції НДП, Ю.ТИМОШЕНКО від фракції БЮТ. В.ПУСТОВОЙТЕНКО запропонував розглянути вищезгадуваний законопроект, а потім повернутися до міжфракційних консультацій. Натомість Ю.ТИМОШЕНКО та П.СИМОНЕНКО наполягали на першочерговості питання, пов'язаного з розблокуванням роботи парламенту. Головуючий був змушений знову оголосити перерву для продовження міжфракційних консультацій.

По її завершенні було оголошено про намір провести нараду, під час якої керівники фракцій і груп ознайомлять їх склад із проектом узгодженої постанови з метою внести її на голосування.
Після наради головуючий повідомив, що її учасники не дійшли згоди стосовно проекту згаданої постанови. Про можливі шляхи компромісу говорили: представники фракцій блоку "Наша Україна" В.ЮЩЕНКО та НДП - В.ПУСТОВОЙТЕНКО.

Було підтримано пропозиції щодо роботи народних депутатів у п'ятницю, 20 грудня, в комітетах, фракціях і групах.

ПЛЕНАРНІ ЗАСІДАННЯ ВИРІШЕНО ПРОДОВЖИТИ 24 ГРУДНЯ, У ВІВТОРОК.