Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 листопада 2014, 17:00

 Прес-служба 

Підготовча депутатська група пропонуватиме новообраному Парламенту скоротити кількість комітетів Верховної Ради до двадцяти п’яти

 

Підготовча депутатська група пропонуватиме новообраному Парламенту скоротити кількість комітетів Верховної Ради до двадцяти п’яти. Відповідний перелік комітетів був прийнятий за основу на сьогоднішньому засіданні Групи.

Про це повідомив голова Підготовчої депутатської групи Володимир Гройсман («Блок Петра Порошенка») під час брифінгу для журналістів.

При цьому В.Гройсман зазначив, що відповідно до пропозиції Підготовчої групи, запропонована кількість комітетів не може бути збільшена.

Голова Підготовчої групи також звернув увагу, що назви комітетів будуть пов’язані з їх компетенцією. При цьому він наголосив, що функціональні завдання комітетів мають бути чітко визначені, а їхня робота - якісною. Також, сказав В.Гройсман, члени Підготовчої групи не обговорювали питання щодо «розподілу» комітетів між політичними силами.

Відповідаючи на запитання журналістів, В.Гройсман наголосив, що рішення щодо порядку урочистого відкриття першої сесії новообраної Верховної Ради буде прийнято Підготовчою групою на наступному тижні.

В.Гройсман також повідомив, що питання щодо розміщення фракцій у сесійній залі опрацьовується, і сьогодні члени Підготовчої групи попередньо його обговорили. Остаточне рішення Підготовча група планує прийняти наступного тижня.

Голова Підготовчої групи зазначив, що жодні кадрові питання під час засідання не обговорювалися.

В.Гройсман констатував, що робота Підготовчої групи відбувається «конструктивно, є розуміння всередині робочих груп».

Він також повідомив, що відповідно до останніх даних ЦВК, станом на вечір четверга зареєстровано 262 народних депутати.

Наступне засідання Підготовчої групи відбудеться 24 листопада о 15.00.