Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 квітня 2013, 18:10

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени Комітету з питань європейської інтеграції провели зустріч з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінські та Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймоном Смітом

 

Під час зустрічі Ян Томбінські та Саймон Сміт виступили з доповіддю щодо інформування громадськості стосовно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Ми всі в ЄС абсолютно переконані, що Угода про асоціацію принесе величезні переваги для України",- заявив Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймон Сміт.

Він підкреслив, що інформуючи населення України про переваги цієї Угоди, "потрібно говорити не про загальні речі, а про конкретні переваги, зокрема, про покращення стану охорони довкілля, про поліпшення інвестиційного клімату, створення нових можливостей для українських компаній та побудову судової системи, якій довірятимуть українські громадяни".

Ян Томбінські та Саймон Сміт наголосили, що ЄС готовий допомагати в інформуванні населення України щодо Угоди про асоціацію і висловили переконання, що саме Комітет з питань європейської інтеграції повинен відігравати провідну роль у цьому процесі.

"Сьогодні Ви знаходитесь у найкращій позиції, щоб стати голосом Угоди про асоціацію та європейської інтеграції України",- заявив Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські.

"Наші дії у цьому напряму повинні бути злагодженими та скоординованими",- додав Саймон Сміт.

Крім того, вони наголосили , що ЄС очікує від України виконання критеріїв Ради ЄС, викладених у висновках Європейської Ради (10.12.12) щодо питань політично-вмотивованого переслідування опозиції і вибіркового правосуддя в Україні, реформування виборчого законодавства та реформи судової і правоохоронної систем нашої держави.

Голова Комітету Григорій Немиря подякував послам за внесок ЄС у справу інформування громадськості стосовно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Сьогоднішнє обговорення свідчить про зацікавлення ЄС у цьому питанні та допоможе інформувати громадян України, використовуючи перевірені факти, що є передумовою для проведення якісної дискусії з цього питання в українському суспільстві ",- підкреслив він.

"Це та діяльність, яка дуже потрібна українському суспільству та українським громадянам",- зауважив член Комітету Борис Тарасюк. "Але, на жаль, такої діяльності сьогодні бракує саме українській владі".

Під час зустрічі член Комітету Ірина Геращенко запропонувала провести спільні слухання Комітету з питань європейської інтеграції і Комітету з питань свободи слова інформації щодо даного питання.

Член Комітету Ірина Бережна також підтримала необхідність розширення роз‘яснювальної роботи і комунікації щодо переваг Угоди про Асоціацію.

Довідково: Звіт Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії "Угода про асоціацію ЄС - Україна: дослідження обізнаності цільових груп та стратегія комунікаційної кампанії" здійснено в рамках проекту "Дослідження обізнаності цільових груп та стратегія комунікаційної кампанії щодо Угоди про асоціацію Україна - ЄС, включно із ЗВТ", який фінансується Урядом Великої Британії через Посольство Великої Британії в Україні.