Новини

04 грудня 2020, 17:00

Освітній центр Верховної Ради оголошує онлайн-конкурс для школярів та студентів «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії»

докладніше
04 грудня 2020, 16:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
04 грудня 2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила законопроект, який не дозволить призупинити е-декларування в наступному році

докладніше
04 грудня 2020, 15:19

З 1 по 4 грудня Верховна Рада України прийняла 31 Закон України

докладніше
04 грудня 2020, 14:48

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник сфери телекомунікацій України"

докладніше
04 грудня 2020, 13:12

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 грудня 2020, 13:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
04 грудня 2020, 13:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
04 грудня 2020, 12:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
04 грудня 2020, 12:17

Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 11:58

Прийнято Закон "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 09:53

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо соціальної підтримки платників податків

докладніше
04 грудня 2020, 09:36

Огляд головних тем «Голосу України» від 4 грудня

докладніше
04 грудня 2020, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 4 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 вересня 2012, 11:18

 Прес-служба 

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин наголошує, що закон про вибори повинні виконувати усі учасники виборчого процесу

 

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин наголошує, що закон про вибори повинні виконувати усі учасники виборчого процесу.

Під час зустрічі з передвиборчою місією Тимчасового Комітету ПАРЄ зі спостереження за виборами в Україні 28 жовтня 2012 року у четвер В.Литвин зазначив, що влада має не втручатися у виборчий процес, а створювати належні умови для забезпечення вільного волевиявлення громадян. «Влада повинна показувати приклад, але й всі інші учасники виборчих перегонів теж мають діяти у межах закону», - сказав він.

В.Литвин повідомив про роботу парламенту на останній сесії його нинішньої каденції, зазначивши, що необхідність внесення змін до календарного плану роботи обумовлена виборчою кампанією. В.Литвин пояснив, що використання трибуни Верховної Ради представниками парламентських партій ставить інших учасників перегонів у нерівні умови. Окрім цього, сказав керівник парламенту, депутати намагатимуться ухвалити популістські рішення, які можуть «негативно позначитися на майбутньому країни», а також внести зміни до виборчого закону у залежності від ситуації. «Не можна допустити дискредитації вищого представницького органу», - заявив він.

Аналізуючи перебіг виборчої кампанії, Голова Верховної Ради наголосив, що вона відбувається «достатньо активно» у частині присутності кандидатів у ЗМІ і у зовнішній рекламі. Разом з тим, він зауважив, що частина виборців ще не визначилася із своїми політичними уподобаннями, висловивши думку, що люди прийматимуть рішення ближче до дня голосування.

В.Литвин також спрогнозував, що політична боротьба у жовтні буде жорсткою - загостряться «політичні сутички, посилиться «війна компроматів та рейтингів». Керівник парламенту нагадав, що у виборах беруть участь 87 партій та величезна кількість кандидатів у мажоритарних округах.