Новини

25 жовтня 2020, 10:39

Важливо, аби місцева влада розуміла, що відповідатиме за свої вчинки та обіцянки, - Дмитро Разумков

докладніше
24 жовтня 2020, 09:00

Чи стане Парламент прикладом для покоління рівності? (Спільна стаття Дафіни Ґерчевої, Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні та Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк)

докладніше
24 жовтня 2020, 08:00

24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй

докладніше
24 жовтня 2020, 07:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди 75-ї річниці створення ООН

докладніше
23 жовтня 2020, 16:48

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано закон щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням COVID-19

докладніше
23 жовтня 2020, 13:30

Віртуальну книжкову виставку до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй відкрито у парламентській бібліотеці

докладніше
23 жовтня 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков візьме участь у голосуванні на місцевих виборах

докладніше
23 жовтня 2020, 11:00

Правда має стати зброєю відповідальних лідерів у боротьбі за нові чесні відносини в усьому світі, та передусім в Європі, - виступ Заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк на Спеціальному Київському Безпековому Форумі

докладніше
23 жовтня 2020, 09:59

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

докладніше
23 жовтня 2020, 09:45

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 6 листопада приймає пропозиції щодо відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році

докладніше
22 жовтня 2020, 16:56

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянули проблемні питання надання гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях (відео)

докладніше
22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 серпня 2014, 08:15

 Прес-служба 

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов привітав воїнів-десантників з Днем високомобільних військ

 Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов привітав військовослужбовців, працівників та ветеранів високомобільних  десантних військ. 

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Десантні війська вписали чимало яскравих сторінок в історію Збройних Сил України. Ваша доблесть і відвага, безмежна відданість Батьківщині навічно овіяні невмирущою славою, а звитяга є взірцем патріотизму, сили людського духу та армійського братерства.

І сьогодні воїни-десантники ціною неймовірних зусиль, героїзму та мужності захищають свою Вітчизну. Беручи участь в антитерористичній операції, ви залишаєтеся вірними присязі. Переконаний, що професіоналізм та сумлінне ставлення до своїх обов’язків будуть і надалі запорукою гідного служіння своїй країні.

Українське суспільство низько схиляє голову перед загиблими героями, пам’ять про яких назавжди залишиться в серцях нащадків. Глибока шана вам за вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави, за відданість рідній землі та готовність до самопожертви.

Нехай нове покоління «крилатої піхоти» з честю продовжуватиме ваші доблесні традиції! Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, стійкості духу та оптимізму, невичерпної життєвої наснаги і нових трудових здобутків на благо процвітання України!

 

 

Олександр ТУРЧИНОВ